Trwa ładowanie...
d42ce0p

Zapisy na akcje Volteksu w transzy dużych inwestorów do 16 X

1.9.Warszawa (PAP) - Zgodnie z nowym harmonogramem oferty publicznej spółki Voltex zapisy w transzy dużych inwestorów potrwają do 16 października - podała spółka w komunikacie...

Share
d42ce0p

1.9.Warszawa (PAP) - Zgodnie z nowym harmonogramem oferty publicznej spółki Voltex zapisy w transzy dużych inwestorów potrwają do 16 października - podała spółka w komunikacie prasowym.

Nowy harmonogram zakłada, że zapisy w transzy małych inwestorów odbędą się w dniach 20-23 października.

Przydział akcji zaplanowano na 26 października.

d42ce0p

Według dotychczasowego harmonogramu zapisy w transzy dużych inwestorów miały być przyjmowane do 11 września, zapisy w transzy małych inwestorów od 15 do 18 września, a przydział akcji planowano na 21 września.

"Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji jednego z naszych celów emisyjnych. Inwestycję tę finansujemy środkami z innych źródeł" - powiedział cytowany w komunikacie Edward Parchimowicz, prezes spółki.

"Decyzję o przedłużeniu budowy księgi popytu podjęliśmy głównie ze względu na realizację ww. działania, gdyż w naszym przekonaniu zdecydowanie zwiększy to atrakcyjność naszej oferty wśród inwestorów" - dodał.

Zgodnie z nowym harmonogramem cena emisyjna zostanie ustalona 19 października br. i będzie mieścić się w przedziale 6,90-7,50 zł za akcję.

d42ce0p

Oferta spółki obejmuje 4 mln akcji serii C. W transzy małych inwestorów oferowanych jest 1 mln akcji, a dużych 3 mln akcji.

Środki pozyskane z rynku spółka zamierza przeznaczyć na realizację przyjętej strategii rozwoju, która zakłada między innymi poszerzenie oferty produktowej oraz zwiększenie dostępności oferowanych towarów, produktów i usług.

Oferującym akcje Volteksu jest Noble Securities SA.(PAP)

seb/ jtt/

d42ce0p

Podziel się opinią

Share
d42ce0p
d42ce0p