Trwa ładowanie...
dmp5b4a

Zarząd Biotonu rekomenduje NWZ niepodejmowanie uchwały ws. podniesienia kapitału

12.04. Warszawa (PAP) - Zarząd Biotonu rekomenduje NWZ niepodejmowanie uchwały w sprawie podniesienia kapitału zakładowego. Spółka prowadzi obecnie rozmowy z głównymi...

Share
dmp5b4a

12.04. Warszawa (PAP) - Zarząd Biotonu rekomenduje NWZ niepodejmowanie uchwały w sprawie podniesienia kapitału zakładowego. Spółka prowadzi obecnie rozmowy z głównymi akcjonariuszami w sprawie pozyskania nowego finansowania bez konieczności podnoszenia kapitału zakładowego - podał Bioton w komunikacie.

"Zarząd spółki prowadzi obecnie rozmowy z głównymi akcjonariuszami, których przedmiotem jest pozyskanie przez spółkę nowego finansowania bez konieczności podnoszenia kapitału zakładowego spółki. Finansowanie to umożliwi spółce realizację jej strategii rozwoju. W związku z zaawansowaniem tych rozmów, zarząd Spółki rekomenduje akcjonariuszom niepodejmowanie uchwały w sprawie podniesienia kapitału" - napisano w komunikacie.

NWZ Biotonu zwołane było przez zarząd na 3 kwietnia 2013 roku. Na wniosek jednego z akcjonariuszy, ogłoszona została przerwa w obradach do 17 kwietnia. Przedmiotem NWZ było podjęcie uchwały w sprawie podniesienia kapitału zakładowego.(PAP)

gsu/ gor/

dmp5b4a

Podziel się opinią

Share
dmp5b4a
dmp5b4a