Trwa ładowanie...
d4iv6a2

Zdobywanie wiedzy w wakacje

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych w wakacje - czy to możliwe? Oczywiście! Nowoczesna technologia umożliwia nieograniczony dostęp do wiedzy. Wystarczy podłączony do internetu komputer, a nauka będzie możliwa zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujemy.

Share
d4iv6a2

Pracownicy mikro, małych i średnich firm coraz chętniej w okresie wakacyjnym korzystają z różnego rodzaju szkoleń. Od kilku lat modne są przyspieszone kursy językowe. Materiał przerobiony podczas miesięcznych, codziennych spotkań równy jest semestrowi nauki w tradycyjny sposób. Podobnie jest z tradycyjnymi szkoleniami biznesowymi, które jednak wymagają dużego zaangażowania ze strony kursanta.

O wyborze szkoleń wakacyjnych decyduje paradoksalnie brak czasu. W ciągu roku natłok obowiązków jest przeszkodą w systematycznym, popołudniowym uczestnictwie w szkoleniach.
_ Wakacje są dla wielu przedsiębiorstw okresem mniej intensywnej pracy, co skrupulatnie wykorzystują pracownicy _- potwierdza Aneta Grzyb-Hejduk, ekspert ds. szkoleń Akademii PARP.

Eksperci Akademii PARP zauważyli zwiększony ruch na portalu www.akademiaparp.gov.pl w lipcu i sierpniu. Najpopularniejszym szkoleniem nadal pozostaje "Jak rozwijać firmę. Systemy zarządzania dla MSP" - Szkolenia przez Internet to przyszłość nauki – przekonuje Aneta Grzyb-Hejduk - _ Nie wymagają określonych godzin kursu, można się uczyć w każdym miejscu o dowolnej porze. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu i można zgłębiać tajniki biznesu. _

d4iv6a2

Co sprawia, że pracownicy nawet w sezonie wakacyjnym chętnie zaglądają na portal Akademii PARP? - _ Przede wszystkim przejrzystość materiału oraz jego dostępność _ - mówi Aneta Grzyb-Hejduk. _ Żeby ukończyć szkolenie i otrzymać gwarantowany certyfikat nie potrzeba wiele wysiłku. W kilka godzin każdy może poszerzyć swoją wiedzę w wybranym temacie. Szkolenia są bezpłatne i dostępne dla każdego pracownika i właściciela firmy z sektora MSP. Aby rozpocząć szkolenie wystarczy się zarejestrować na portalu edukacyjnym i wybrać jedno z dziesięciu szkoleń _.

Akademia PARP to system bezpłatnych szkoleń internetowych przygotowanych specjalnie dla właścicieli i pracowników firm z sektora MSP. Pod adresem www.akademiaparp.gov.pl dostępnych jest dziesięć multimedialnych i interaktywnych szkoleń internetowych. Ukończenie szkolenia premiowane jest certyfikatem.

d4iv6a2
d4iv6a2
d4iv6a2