Trwa ładowanie...

Zobacz, jak żyją ukochane milionerów

O życiu u boku bajecznie bogatego mężczyzny marzy niejedna kobieta. A one spełniły to marzenie.

Zobacz, jak żyją ukochane milionerówŹródło: kapif.pl
d20por2
d20por2

Miliardy złotych na kontach najbogatszych Polaków wydają się być niczym w porównaniu do miłości, jaką obdarzają ich rezolutne i pracowite ukochane. Niektóre z pań za cel postawiły sobie pomoc potrzebującym, inne zapragnęły nauczyć Polaków, jak dobrze wyglądać. Są też takie, które uwielbiają dostarczać ludziom kulinarnych rozkoszy lub budzić co rano miliony telewidzów. Oprócz bogatych ukochanych panie mają jeszcze jedną wspólną cechę. Milionerzy, których kochają, często stoją w ich cieniu.

Joanna Przetakiewicz - partnerka Jana Kulczyka

(fot. kapif.pl)
Źródło: (fot. kapif.pl)

Najbogatszego, bo mogącego pochwalić się majątkiem szacowanym na 8 900 mln zł Jana Kulczyka, Joanna poznała na przyjęciu wspólnej znajomej ponad pięć lat temu. Od tamtej pory są razem.

d20por2

I choć Joanna nie musiałaby robić nic, sama ciężko pracuje na swój sukces. Jest współwłaścicielką sieci klinik dentystycznych i właścicielką marki La Mania. Uwielbia toczki Philipa Treacy i zakupy w Mediolanie.

Jolanta Pieńkowska - żona Leszka Czarneckiego

Pieńkowska i Leszek Czarnecki (majątek – 4 400 mln zł), którego Jolanta poślubiła w tajemnicy przed światem w 2008 roku, chronią swoje życie prywatne. Nie udzielają razem wywiadów, niezwykle rzadko pojawiają się wspólnie na imprezach. I choć para jest bardzo tajemnicza, nie da się ukryć, że odkąd gwiazda „Dzień dobry TVN” jest z Czarneckim, z roku na rok wygląda coraz młodziej. Jak widać, miłość to najlepszy kosmetyk!

Bożena Walter - żona Mariusza Waltera

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Od wielu lat największą pasją, a zarazem działalnością zawodową, jakiej oddaje się Bożena Walter, legenda polskiej telewizji, a prywatnie żona Mariusza Waltera (majątek: ok. 345 mln zł), jest niesienie pomocy potrzebującym. Pani Bożena od 11 lat z powodzeniem prowadzi fundację „Nie jesteś sam”. A w wolnych chwilach najchętniej lubi spędzać czas z ukochanym mężem, z którym jest już przeszło 40 lat!

Anna Woźniak-Starak - żona Jerzego Staraka

(fot. vipnews)
Źródło: (fot. vipnews)

Majątek Jerzego Staraka i jego żony Anny Woźniak-Starak jest szacowany na 3 250 mln zł. Choć są zgodnym małżeństwem od ponad 20 lat, każde z nich ma swoje obowiązki. On pracuje w branży farmaceutycznej, ona jest właścicielką warszawskiej restauracji Belvedere, klubu, dwóch kawiarni i firmy cateringowej, która obsługuje oficjeli z całego świata. Część swoich dochodów pani Anna przeznacza na renowację parku Łazienkowskiego.

d20por2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20por2