Trwa ładowanie...

Agent Tomek bogatszy od szefa CBA

Nie każdy polski emeryt klepie biedę. Były agent CBA Tomasz Kaczmarek (36 l.) śmiało może mówić, że los mu sprzyja

Agent Tomek bogatszy od szefa CBAŹródło: PAP
d1uvml2
d1uvml2

Agent Tomek, kiedy działał jeszcze pod przykrywką, też nosił się „na bogato”. Miał do dyspozycji dwa apartamenty i luksusową limuzyną. Ubierał się w markowe garnitury, na ręku lśnił drogi zegarek, a za kolacje płacił złotą kartą.

Choć ten majątek był służbowy, to także prywatnie Tomasz Kaczmarek posiada niemało. Zgodnie z oświadczeniem majątkowym jest właścicielem dwóch mieszkań wartych ponad 620 tys. zł. A także miejsca postojowego wycenionego na 40 tys. zł i samochodu audi A4. Posiada też 10 tys. zł oszczędności.
Utrata pracy w CBA nie nadwyrężyła jego kieszeni, bo w wieku 34 lat przeszedł na dobrze płatną emeryturę. W 2011 r. pobrał prawie 65 tys. zł z tego tytułu. Emeryturę zamienił na znacznie wyższą pensję poselską.

Na tym tle Paweł Wojtunik, były szef polskiego Jamesa Bonda, wypada raczej blado. Po 20 lat służby w policji, w tym trzech latach na stanowisku szefa CBA, dorobił się 345 tys. zł, małej działki rekreacyjnej i 4-letniego auta. Cały ten majątek Wojtunik dzieli na pół z żoną. Nie ma też żadnego mieszkania na własność.

Polecamy wydanie internetowe Fakt.pl:
Szok! Tyle zarabia się w partiach. Tabela zarobków!

(JK)

d1uvml2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uvml2