Trwa ładowanie...
dv5gs7w

Aktywa Quercus TFI spadły w listopadzie do 1,45 mld zł

...

dv5gs7w
dv5gs7w

02.12. Warszawa (PAP) - Aktywa zarządzane przez Quercus TFI spadły na koniec listopada do 1.450,0 mln zł - podał Quercus w komunikacie.

Jak poinformowano w komunikacie, na wartość aktywów pod zarządzaniem Quercus TFI na koniec listopada 2011 r. składało się 1.130,2 mln zł ulokowanych w siedmiu subfunduszach Quercus Parasolowy SFIO, 140,7 mln zł w funduszu Quercus Absolute Return FIZ, 163,7 mln zł w funduszu Quercus Absolutnego Zwrotu FIZ oraz 15,5 mln zł aktywów w ramach usługi asset management (bez uwzględnienia środków zainwestowanych w subfundusze Quercus).

"W listopadzie rynki akcji trwały w konsolidacji. Negatywnie natomiast rozwijała się sytuacja na rynku obligacji skarbowych w Europie. W ostatnim miesiącu szczególnie dobrze poradził sobie subfundusz Quercus Selektywny, którego wartość wzrosła, pomimo sporego spadku WIG. Nasz wewnętrzny wskaźnik optymizmu - iloraz aktywów Quercus lev i Quercus short wzrósł na koniec listopada do 2,08 (na koniec października wskaźnik ten miał wartość 1,43)" - powiedział, cytowany w komunikacie, Paweł Cichoń, wiceprezes Quercus TFI i dyrektor Departamentu Sprzedaży.

Miesiąc wcześniej aktywa wynosiły 1.495,9 mln zł.(PAP)

jow/ ana/

dv5gs7w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dv5gs7w