Trwa ładowanie...

Będzie nowe studio Lotto

Totalizator Sportowy chce odświeżyć swoje "Studio Lotto" w związku z tym szuka firmy, która zajmie się opracowaniem nowej formuły i produkcją programu.

Share
Będzie nowe studio Lotto
Źródło: Lotto
d1ltpb7

W przetargu można wziąć udział do 14 marca 2013 r. Zwycięzca będzie musiał zająć się opracowaniem nowego formatu programu "Studio Lotto", produkcją programu, produkcją materiałów filmowych wspierających komunikację marketingową oraz serwis sprzętu służącego do produkcji programu. Dziś odpowiada za to Endemol Polska, która ma umowę na czas nieokreślony.

"Studio Lotto" w obecnym formacie funkcjonuje od 1 lipca 2010 r. Program emitowany jest dwa razy dziennie w serwisie lotto.pl o godzinie 14:00 i 21:40. Wieczorne losowanie jest do tego nadawane także przez TVP Info.
- Nie oceniamy formatu obecnej audycji jako przestarzałej. Szukamy nowego pomysłu na program, ale także na komunikowanie naszej misji społecznej oraz na serwisowanie urządzeń, które są majątkiem firmy - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Jarosław Tomaszewski, główny specjalista w biurze PR i komunikacji Totalizatora Sportowego. - Audycja w obecnym formacie jest produkowana od lipca 2010 roku. Format ewoluował wraz z potrzebami spółki, które dziś są inne niż w roku 2010 - dodaje.

d1ltpb7

Podziel się opinią

Share
d1ltpb7
d1ltpb7