Trwa ładowanie...
ycipk-1mjqw3

Biedronka wprowadza przyczepy wyprzedażowe

W Outlet Truckach będzie można kupić artykuły przemysłowe i tekstylne z poprzednich kolekcji. Na razie przyczepy wyprzedażowe jeżdżą tylko po Wielkopolsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mobilne sklepy Biedronki jeżdżą po Wielkopolsce.
Mobilne sklepy Biedronki jeżdżą po Wielkopolsce. (Materiały prasowe)
ycipk-1mjqw3

Objazdowe sklepy odwiedziły m.in. Gorzów Wielkopolski, Gniezno i Lwówek. Lokalizacja Outlet Trucków zmienia się co 7 dni, a sprzedaż odbywa się w tygodniowych cyklach.

W przyszłym tygodniu ciężarówki pojadą m.in. do Czarnkowa i Gniezna.

- W każdym tygodniu przyczepy będą stały w innych lokalizacjach, umożliwiając tanie zakupy jak największej liczbie klientów z kilkunastu miejscowości. Na szukających okazji w czasie tych tygodniowych akcji wyprzedażowych czekają przyczepy o powierzchni 36 m2 z 15 paletami pełnymi produktów. - mówi Adam Rybczonek, Regionalny Menedżer ds.Marketingu Operacyjneg Biedronki, cytowany przez portal dlahandlu.pl.

ycipk-1mjqw3

Ciężarówki otwarte są w godz. 9 - 20 i są wyposażone w terminale płatnicze i klimatyzację.

Oglądaj też: Wielka afera w Łebie. Wszystko przez… biedronkobusa

To kolejny mobilny format sprzedaży, wprowadzony przez Biedronkę. Na początku wakacji przy wybranych Biedronkach stanęły namioty wyprzedażowe. Znajdziemy tam przeróżne rzeczy, od mebli po zestaw garnków sygnowanych przez Magdę Gessler.

ycipk-1mjqw3

Tylko w tym roku sieć Biedronka 27 nowych sklepów. Jednocześnie zamknęła 11 starszych, co oznacza że urosła o 16.

Najprawdopodobniej na jesieni tego roku Biedronka otworzy swój sklep numer 3000. - To będzie kamień milowy w rozwoju Grupy Jeronimo Martins - podkreślał na początku roku Pedro Soares Dos Santos, prezes i dyrektor generalny Jeronimo Martins.

Firma kontynuuje także modernizację swoich placówek. W pierwszym półroczu Biedronka odnowiła 67 sklepów, dostosowując je do najnowszego konceptu Biedronka 2.0.

Sieć zamierza też walczyć o klientów małych miast nowym, mniejszym formatem sklepów.

ycipk-1mjqw3

Plany Biedronki na 2019 r. zakładają uruchomienie łącznie około 150 sklepów. W ujęciu netto, stan sklepów ma przyrosnąć o około 110 placówek: 50 w małym formacie i 60 "klasycznych" Biedronek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1mjqw3

ycipk-1mjqw3
ycipk-1mjqw3