Trwa ładowanie...
d1j037u

Namioty wyprzedażowe Biedronki. Co tam jest i gdzie je znaleźć?

Na początku wakacji przy wybranych Biedronkach stanęły namioty wyprzedażowe. Znajdziemy tam przeróżne rzeczy, od mebli po zestaw garnków sygnowanych przez Magdę Gessler. Trzeba jednak też uważać – może nam się trafić wadliwy produkt, więc radzę dokładnie obejrzeć daną rzecz przed pójściem do kasy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak znaleźć specjalne namioty wyprzedażowe? Oto jest pytanie!
Jak znaleźć specjalne namioty wyprzedażowe? Oto jest pytanie! (Aleksandra Łukasiewicz, Fot: Aleksandra Łukasiewicz)
d1j037u

Jeszcze niedawno informowaliśmy was o rekordowych zakupach w outlecie Biedronki w Poznaniu. Ale żeby trafić na dobre okazje, nie trzeba jechać aż do stolicy Wielkopolski. Od początku wakacji sieć sklepów czasowo ustawia namioty wyprzedażowe obok istniejących już placówek. Stoją tam od kilku dni do paru tygodni, potem są przenoszone w inne miejsce.

    Aleksandra Łukasiewicz
(Aleksandra Łukasiewicz, Fot: Aleksandra Łukasiewicz)

Po pewnych wybojach udało mi się dotrzeć do jednego z nich. Zapraszam do galerii poniżej na fotorelację z wyprawy:

Jednak ich namierzenie nie jest takie proste. Obsługa w sklepach nie wie, kiedy i gdzie mają być ustawione namioty. Gdy zadzwonimy na infolinię Biedronki, też się tego nie dowiemy, a przynajmniej nie od ręki.

d1j037u

Zadzwoniłam pod numer wyeksponowany na tablicy w sklepie i nikt nie był mi w stanie udzielić informacji, gdzie w Warszawie i okolicach znajdę specjalne namioty. Dopiero po moich argumentach, że to jakiś absurd, że sklep sam nie wie, gdzie znajdują się jego wyprzedaże, otrzymałam informację, że wrócą do mnie z listą. Może to potrwać parę dni, ale nie są w stanie powiedzieć - ile dokładnie.

Jakże się zdziwiłam, kiedy po kilku dniach dostałam telefon z informacją o lokalizacji namiotów wyprzedażowych w Warszawie i okolicach wraz z terminami, do kiedy są dostępne. Już myślałam, że poprzednia informacja służyła tylko zbyciu mnie. Dlatego specjalnie dla wszystkich chętnych na biedronkobranie przygotowałam specjalną mapkę:

    Aleksandra Łukasiewicz
(Aleksandra Łukasiewicz, Fot: Aleksandra Łukasiewicz)

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej odnośnie namiotów wyprzedażowych w waszej okolicy - polecam kontakt przez oficjalną infolinię sklepu - 800 080 010 z telefonów stacjonarnych i 22 205 33 00 z telefonów komórkowych.

d1j037u

Jeżeli chcecie zapolować na coś z wyprzedażowej oferty Biedronki, to mam dwie rady:
po pierwsze - pamiętajcie, że w każdym tego typu namiocie asortyment będzie inny i bardzo ciężko ustalić, co w danym miejscu jest do kupienia
po drugie - uzbrójcie się w cierpliwość i bądźcie gotowi na przekopywanie koszy w celu odnalezienia jakiejś perełki

I w końcu - hit czy kit? Myślę, że jednak hit. Oczywiście, jest mnóstwo szajsu i niekomu niepotrzebnego badziewia, np. rozmaite plastikowe pudełka i pudełeczka nie wiadomo na co. Ale jeżeli jeszcze traficie na dodatkową promocję, to można trafić na naprawdę fajne rzeczy w dobrych cenach: krzesła, rzeczy do ogrodu, patelnie czy też markowe buty (zależy co komu potrzeba). Zatem miłej zabawy i powodzenia w buszowaniu!

d1j037u

Podziel się opinią

Share
d1j037u
d1j037u