Trwa ładowanie...
płyty winylowe

Biedronka znów sięga po modę retro. W ofercie Metallica, Bob Marley i Sex Pistols

Iggy Pop. Bob Marley, Metallica, Diana Ross, a nawet Nirvana zagoszczą niebawem na półkach Biedronki. Sieć dyskontów znów sięga po sprawdzony patent - modę na produkty retro.

Share
Biedronka znów sięga po modę retro. W ofercie Metallica, Bob Marley i Sex Pistols
Źródło: East News, Fot: LehtikuvaEAST NEWS
d1y4kjg

Modę na retro od dawna wykorzystują dyskonty. Najpierw Lidl i Biedronka oferowały gramofony, teraz co rusz oferują nowe płyty winylowe. Biedronka właśnie pokazała nową, jesienną gazetkę. A w niej właśnie 20 albumów. Za jeden czarny krążek trzeba będzie zapłacić 49,99 zł. W ofercie są m.in. Iggy Pop. Bob Marley, Metallica, Diana Ross, a nawet Nirvana.

W sklepowych koszach płyty pojawią się od 21 września. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

d1y4kjg

Winyle pojawią się w ramach oferty "Jesień w dobrym stylu". Można się spodziewać, że niebawem na ten ruch odpowie bezpośredni konkurent Biedronki - czyli niemiecki Lidl. Dlaczego? Bo przy okazji poprzedniej promocji właśnie tak się stało.

Modę na retro tanie sieci chciały już wykorzystać kilka miesięcy temu. W grudniu ubiegłego roku Biedronka i Lidl niemal w tym samym czasie do oferty wrzuciły gramofony. Za sprzęt grający trzeba było zapłacić od 159 do 300 złotych. Później prześcigały się w ofercie właśnie na "czarne krążki".

Wojna dyskontów trwa na każdym polu - od oferty, promocji dla dzieci, po pensje pracowników. O wyścigu na pensje pisaliśmy niedawno tutaj.

d1y4kjg

Podziel się opinią

Share
d1y4kjg
d1y4kjg