Trwa ładowanie...
d1fqsa9

BM BGŻ podtrzymuje "kupuj" Bomi; cena docelowa 16,97 zł

30.10. Warszawa (PAP) - Analitycy Biura Maklerskiego Banku BGŻ, w raporcie z 21 października, podtrzymali rekomendację "kupuj" dla spółki Bomi, ustalając nową cenę docelową akcji...

d1fqsa9
d1fqsa9

30.10. Warszawa (PAP) - Analitycy Biura Maklerskiego Banku BGŻ, w raporcie z 21 października, podtrzymali rekomendację "kupuj" dla spółki Bomi, ustalając nową cenę docelową akcji spółki na poziomie 16,97 zł.

Wycena metodą DCF dała wartość jednej akcji Bomi na poziomie 16,51 zł, a metoda porównawcza dała wycenę na poziomie 17,43 zł. Raport został wydany przy kursie akcji Bomi na poziomie 13,85 zł, a w piątek o godz. 13.20 płacono za nie 13,36 zł.

"Przejęcie w ubiegłym roku dwóch spółek oraz ciągły rozwoj organiczny polegający na otwieraniu kolejnych sklepów przyczyniają się do znacznej poprawy wynikow Bomi. Rezultaty osiągnięte w pierwszym półroczu pozwalają oczekiwać, że prognoza zarządu zostanie zrealizowana, a wyniki kolejnych kwartałow będą również zadowalające" - napisano w raporcie.

"() Dodatkowo zwracamy uwagę na wprowadzenie do obrotu akcji emitowanych dla właścicieli przejmowanych społek, które spowodowały nadwyżkę podaży w ostatnich dniach. Naszym zdaniem jest to dogodny moment do akumulacji walorów Bomi po atrakcyjnej cenie" - dodano.(PAP)

gsu/ ana/

d1fqsa9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fqsa9