Trwa ładowanie...
d1mstcf

Carrefour rozpoczyna sprzedaż przez internet

Warszawa, 18.12.2015 (ISBnews) - Carrefour uruchomił w Polsce tuż przed świętami nowy kanał sprzedaży, jakim jest sklep internetowy eCarrefour.pl, poinformowała spółka.

Share
d1mstcf

"Po uruchomieniu nowej platformy zakupowej, Carrefour obecny jest w Polsce we wszystkich kanałach sprzedaży: od hiper- i supermarketów, przez sklepy osiedlowe i specjalistyczne, aż po handel internetowy. Jestem przekonany, że eCarrefour.pl odpowie na oczekiwania wszystkich klientów poszukujących satysfakcjonujących zakupów w sieci" - powiedział Prezes Carrefour Polska Guillaume de Colonges, cytowany w komunikacie.

W ofercie sklepu eCarrefour.pl znajduje się około 800 produktów, m.in. sprzęt RTV i AGD, komputery i akcesoria, telefony oraz sprzęt fotograficzny i optyczny.

Czas oczekiwania na zakupy wynosi do 48 godzin od daty złożenia zamówienia, a koszt wysyłki kurierskiej - niezależnie od jej gabarytów - 9,99 zł.

d1mstcf

W ramach testu, Carrefour uruchomił również system click&collect dla mieszkańców Krakowa. Zakupy zrobione on-line, można odebrać w hipermarkecie Carrefour zlokalizowanym w Parku Handlowym Zakopianka.

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod której szyldem działa obecnie ponad 750 sklepów w takich formatach jak: hipermarkety, supermarkety oraz sklepy osiedlowe. Spółka jest również właścicielem i zarządcą sieci centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 tys. mkw. GLA oraz kilkudziesięciu stacji paliw.

(ISBnews)

d1mstcf

Podziel się opinią

Share
d1mstcf
d1mstcf