Trwa ładowanie...
d216flf

Comarch ma dwie umowy z Accounting Plaza CE o łącznej wartości 7 mln zł

21.10.Warszawa (PAP) - Comarch zawarł z Accounting Plaza Central
Europe dwie umowy dotyczące outsourcingu przetwarzania dokumentów
oraz hostingu infrastruktury sprzętowej w...

Share
d216flf

21.10.Warszawa (PAP) - Comarch zawarł z Accounting Plaza Central Europe dwie umowy dotyczące outsourcingu przetwarzania dokumentów oraz hostingu infrastruktury sprzętowej w Comarch Data Center. Łączna wartość obu umów to 7 mln zł - poinformował Comarch w komunikacie prasowym.

Pierwsza z umów dotyczy świadczenia usług na bazie rozwiązania Document Management System (DMS). Umowa obejmuje m.in. zbieranie dokumentów z trzech lokalizacji (Bratysława, Brno, Kraków), skanowanie w centrum skanowania (Kraków) i przechowywanie w specjalnie do tego celu przygotowanych archiwach papierowych (Katowice).

Druga z umów wiąże się z przeniesieniem i konfiguracją infrastruktury technicznej, dostarczeniem szerokopasmowych łączy pomiędzy lokalizacją klienta a Comarch Data Center, łączy do internetu oraz uruchomieniem usługi zdalnego dostępu do systemów.

Accounting Plaza jest największym niezależnym centrum usług księgowych w Holandii, ma oddziały w Polsce i Czechach. Jego działalność polega na wsparciu dużych oraz średnich organizacji poprzez realizację, utrzymanie i optymalizację procesów z działów administracyjnych oraz personalnych.(PAP)

gsu/ jtt/

d216flf

Podziel się opinią

Share
d216flf
d216flf