Trwa ładowanie...
d4m3qzh

Coraz więcej Muszkieterów

Grupa Muszkieterów ma otworzyć w tym roku 11 sklepów. Grupa ostatnio mocno skupia się na wschodzie kraju.

Share
d4m3qzh

_ W 2009 roku planowaliśmy otwarcie ok. 30 sklepów, po 15 placówek Intermarché i Bricomarché. Uruchomiliśmy już 9 sklepów spożywczych, więc pozostało do otwarcia jeszcze 6. W przypadku marketów typu "dom i ogród" otworzyliśmy 10, pozostało jeszcze 5 _ - mówi Philippe Jammes, dyrektor generalny spółki ITM Polska, która zarządza tymi sieciami w Polsce w wywiadzie na portalspozywczy.pl.

Aby poprawić nasze warunki zakupowe, musimy szybko zacząć otwierać 100 sklepów Intermarché i Bricomarché rocznie - dodał Jammes. Nie dodał jednak, w którym roku ten plan miałby zostać zrealizowany. Grupa też intensywnie się reklamuje. Do końca września potrwa duża kampania telewizyjna sieci, która podkreśla świeżość wytwarzanych na miejscu artykułów sprzedawanych w Intermarche.

Wschodnia ekspansja

Niedawno Grupa otworzyła market w Sanoku. Jest to najbardziej wysunięty na wschodzie market całej Grupy Muszkieterów. W tym roku otwarto też markety w Dęblinie, Kolbuszowej, Krośnie i Szczytnie. W planach jest jeszcze tarnobrzeg. Mimo tej ekspansji we wschodniej Polsce, w planach nie ma otwarcia magazynu lub większego zaplecza logistycznego w tej części kraju.

Handel-Net.pl

d4m3qzh

Podziel się opinią

Share
d4m3qzh
d4m3qzh