Trwa ładowanie...
d2gjrit

DM IDM obniżył rekomendacje dla CD Projekt i CI Games, utrzymał dla Cinema City

10.02. Warszawa (PAP) - Analitycy DM IDM w raporcie z 2 lutego obniżyli rekomendacje dla CD Projektu i CI Games od "trzymaj", utrzymując ceny obu spółek odpowiednio na poziomach...

d2gjrit
d2gjrit

10.02. Warszawa (PAP) - Analitycy DM IDM w raporcie z 2 lutego obniżyli rekomendacje dla CD Projektu i CI Games od "trzymaj", utrzymując ceny obu spółek odpowiednio na poziomach 19,7 zł i 15 zł. W tym samym raporcie analitycy utrzymali rekomendację "kupuj" dla Cinema City z ceną docelową obniżoną do 48,2 zł.

Analitycy podali w raporcie, że oczekują niezbyt dobrych wyników CD Projektu za czwarty kwartał, głównie z powodu spowalniającego wzrostu sprzedaży w segmencie dystrybucji cyfrowej. Autorzy raportu przewidują, że CI Games może dokonać znacznego odpisu, który może spowodować, że spółka pokaże sporą stratę za czwarty kwartał.

Analitycy DM IDM rekomendują za to inwestycję w akcje Cinema City, ponieważ ich zdaniem bardzo pozytywna transakcja z Cinewold nie została jeszcze odpowiednio wyceniona przez rynek. W ocenie analityków w obliczu ogłoszonej fuzji wyniki kwartalne spółki nie będą miały dla inwestorów większego znaczenia. (PAP)

kuc/ asa/

d2gjrit
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gjrit