Trwa ładowanie...
d35dc89
seks

Etat za pracę i seks

W Internecie pojawiły się ogłoszenia proponujące pracę biurową, połączoną ze spotkaniami z szefem po godzinach
Share
Etat za pracę i seks
Źródło: Thinkstockphotos
d35dc89

W Internecie pojawiły się ogłoszenia proponujące pracę biurową, połączoną ze spotkaniami z szefem po godzinach - informuje "Dziennik Polski".

"Szukam asystentki i kochanki w jednym". "Szukam ładnej kobiety na stanowisko asystentki. Wiek od 18 do 35 l.". "Szukam miłej i ładnej kobiety do pracy biurowej plus układu polegającym na miłych spotkaniach ze mną". Treść wirtualnych propozycji jest do siebie podobna, ale podany kontakt mailowy za każdym razem inny. Proponuje się podpisanie umowy o pracę oraz wynagrodzenie: 5-7 tys. zł netto. Poza 8-godzinnym wykonywaniem służbowych obowiązków, pracodawca zastrzega również, że będzie oczekiwał wspólnego spędzania czasu prywatnego. Najlepiej, by kandydatka miała własne mieszkanie. Od zainteresowanych ofertą wymaga się przesłania nie tylko CV, ale również i zdjęcia.

Jak powiedziała gazecie Dominika Mamro z firmy doradztwa personalnego AG TEST Human Resources, zamieszczanie w ogłoszeniu o pracę informacji odnośnie wymagań dotyczących np. płci, wieku, rasy czy wyznania jest przejawem dyskryminacji i kłóci się z polskim prawem, mówiącym o równym traktowaniu w zatrudnieniu.

d35dc89

Podziel się opinią

Share
d35dc89
d35dc89