Trwa ładowanie...
di85q4k

Gotówka na wakacje

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami a w domowym budżecie brak środków? Nie należy się martwić. Wystarczy wypełnić wniosek w Internecie i po kilku minutach mieć odpowiedź na temat możliwości uzyskania kredytu gotówkowego.
Share
di85q4k

Oszczędność czasu

W dzisiejszych czasach kredyty gotówkowe oferują prawie wszystkie banki, a także rozszerzające swoją działalność firmy pośrednictwa finansowego.
Nie każdy ma jednak ochotę jechać do najbliższego oddziału banku i dopytywać o parametry kredytu. Dla zapracowanych osób banki wyciągają pomocną dłoń rozwijając nowe kanały dystrybucji produktów finansowych.
Wypełniając formularz zamieszczony w Internecie możemy poprosić o kontakt doradcy w wybranej przez nas porze dnia.

Wymogi

Starając się o kredyt trzeba spełnić podstawowe warunki. Należy wykazać źródło dochodu, wysokość zobowiązań a także w niektórych przypadkach uzyskać zgodę współmałżonka na zaciągnięcie kredytu.

di85q4k

Warto zaznaczyć, że osoby regularnie spłacające zobowiązania są premiowane szybszym wydaniem ostatecznej decyzji kredytowej. Dzieje się tak, ponieważ pierwszą czynnością w procesie analizy dokumentów jest sprawdzenie historii kredytowej w BIK'u.

Stać mnie na to?

Ilość zaciąganych kredytów gotówkowych rośnie w okresie letnim właśnie ze względu na wyjazdy wakacyjne. Zakładając, że zagraniczny wyjazd kosztować będzie 5.000zł rodzina trzy osobowa może spełnić swoje marzenia o urlopie w ciepłych krajach już za średnio ok. 320zł miesięcznie, zaciągając kredyt na 18 miesięcy. Otrzymując niezaplanowany dopływ gotówki, kredyt można spłacić bez dodatkowych obciążeń.

Przegląd rynku

Sytuacja na rynku kredytowym w Polsce jest bardzo dynamiczna. A ponieważ wakacje to czas, gdy sprzedaż kredytów gotówkowych gwałtownie wzrasta, banki ruszają na wojnę o klienta.
Cześć z nich, jak np. Bank Cetelem, nastawiają się na rozwój internetowej sieci sprzedaży i chcą dotrzeć do klientów własnie dzięki wnioskom on-line. Inne, zaistniałe już w sieci, oferują coraz to korzystniejsze warunki otrzymania kredytu lub ograniczają do minimum formalności przy jego przyznawaniu. Banki internetowe takie jak mBank czy Multibank maksymalnie skracają czas procesowania wniosku. Multibanku wprowadzając swój nowy produkt na rynek "Multigotówka" postawił sobie za cel wypłatę gotówki do 72 godzin od momentu wysłania wniosku. A to wszystko bez wychodzenia z domu! Z kolej wyspecjalizowany w obsłudze internetowej mBank wstępną decyzję o przyznaniu kredytu wydaje w 15minut.

di85q4k

W nagłej sytuacji warto zamówić kontakt z doradcą Dominet Banku Do złożenia wniosku kredytowego wymagany jest tylko dowód osobisty, co w istotny sposób wpływa na atrakcyjność tego banku.

Jeden z liderów bankowości internetowej Inteligo dla swoich klientów posiadających konto od 3 miesięcy proponuje kredyt odnawialny do 10.000 zł bez dodatkowych dokumentów. Cała procedura odbywa się na podstawie historii wpływów na konto.

Elastyczność to słowo, które określa kredyt gotówkowy Ge Money Banku. Klient sam dopasowuje wysokość miesięcznej raty do swoich możliwości finansowych podczas rozmowy z doradcą bankowym. Co więcej, harmonogram spłat można zmienić już po uruchomieniu kredytu. Do zaciągnięcia kredytu w tym banku wystarczą zarobki od 600zł netto.

Oprocentowanie kredytu gotówkowego zależy od zdolności kredytowej klienta i strategii danego banku. Na rynku można wyszukać oferty z oprocentowaniem nominalnym już od 7,9% w Banku Millennium. Jest to jednak oferta dla klientów spełniających dodatkowe obostrzenia.

di85q4k

Dodatkowym czynnikiem wpływającym na wysokość oprocentowania jest pochodzenie klienta. Dla nowego klienta nie posiadającego jakiegokolwiek produktu Bank Zachodni WBK oferuje oprocentowanie większe o 2 pkt jednakże jest ono nadal atrakcyjne.

Istotnym parametrem określającym wybór banku do, którego się udamy po kredyt gotówkowy jest okres kredytowania.
PKO BP umożliwia spłatę ostatniej raty nawet po 96 miesiącach od dnia wypłaty kredytu na nasze konto.

Bank Pocztowy rozpoczął działania polegające na pozyskaniu klientów w Internecie. Warto odnotować fakt, iż bank udziela kredytów nawet do 100.000 zł umożliwiając karencję do 4 razy w okresie spłaty kredytu.

Jak widać nowe instytucje chcąc odnieść sukces, wprowadzają ciekawe produkty finansowe. Pozostałe banki siłą rzeczy muszą konkurować ze sobą jakością oraz ceną. To wszystko przekłada się na zadowolenie klienta, dla którego najważniejsze są: atrakcyjność produktu oraz wysoka jakość obsługi.

sc

di85q4k

Podziel się opinią

Share
di85q4k
di85q4k