Trwa ładowanie...
d2cg0d3

Już 6 tys. sklepów w sieci abc

<b>Sieć sklepów "abc" liczy już 6000 placówek. Jubileuszowy sklep zostanie otwarty w Warszawie. Z tej okazji sieć przygotowuje specjalne atrakcje.</b>
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Już 6 tys. sklepów w sieci abc
(Eurocash)
d2cg0d3
  1. sklep "abc" zlokalizowany jest przy ul. Dąbrowskiego 71 w Warszawie (zaraz obok stacji metra Racławicka, na Mokotowie). 6 grudnia nastąpi jego uroczyste otwarcie. Na klientów sklepu w tym dniu będą czekać m.in. specjalne konkursy, degustacje, pokazy kulinarne oraz atrakcje dla dzieci, takie jak: malowanie twarzy, przygotowywanie ozdób świątecznych, czy możliwość zrobienia zdjęcia z Mikołajem lub Lwem z Wesołej Rodzinki.

Od początku 2013 r. Sieć sklepów "abc" powiększyła się już o ponad 600 placówek. Jest jedną największą w Polsce sieć franczyzowa pod względem placówek, która zrzesza niezależne sklepy detaliczne. Organizatorem sieci jest Eurocash. Siedziba centrali sieci znajduje się w Komornikach.

Sklepy "abc" identyfikowane są przez klientów jako sklepy po sąsiedzku. Znajdują się we wszystkich 16 województwach. Od 2012 w sklepach wprowadzono Mini Bistro, kącik gastronomiczny poprawia rentowność oraz marżę.

d2cg0d3

Podziel się opinią

Share

d2cg0d3

d2cg0d3
d2cg0d3