Trwa ładowanie...

Który sposób rozliczenia z firmą ubezpieczeniową jest lepszy - bezgotówkowy, czy gotówkowy?

Ubezpieczyciele likwidują szkody na kilak sposobów. Trudno powiedzieć, czy któryś z nich jest lepszy. Wszystko zależy od preferencji Klienta. Jeżeli chcemy otrzymać odszkodowanie na konto i sami zadecydować o naprawie i jej cenie - wówczas powinniśmy wybrać formę gotówkową.

Share
Który sposób rozliczenia z firmą ubezpieczeniową jest lepszy - bezgotówkowy, czy gotówkowy?
Fot: Liberty Direct
d428tjz

Jeżeli łatwiej będzie nam zostawić auto w warsztacie i zostawić mu rozliczenia z firmą ubezpieczeniową - powinniśmy wybrać rozliczenie bezgotówkowe.

Materiał powstał przy współpracy z www.libertydirect.pl

d428tjz

Krzysztof Michałek - ekspert ds. ubezpieczeń komunikacyjnych w Liberty Direct. Posiada wieloletnie doświadczenie we wszystkich obszarach związanych z oceną ryzyka ubezpieczeniowego. Początki jego kariery łączą się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym PBK, gdzie pracował w dziale likwidacji szkód. Przez prawie 10 lat pełnił funkcję Głównego Specjalisty w Biurze Ubezpieczeń Indywidualnych w TUiR WARTA SA, gdzie nadzorował ubezpieczenia OC, Autocasco i NNW. Jest absolwentem Politechniki Radomskiej. Krzysztof Michałek jest żonaty, ma dwoje dzieci. Czas wolny poświęca komputerom, samochodom oraz podróżowaniu.

d428tjz

Podziel się opinią

Share
d428tjz
d428tjz