Trwa ładowanie...

Kumulacja w Lotto. Wiemy, czy padła szóstka

2, 3, 8, 14, 27, 49 - to liczby, które padły we wtorkowym losowaniu Lotto. Gdyby któryś ze szczęśliwców skreślił właśnie taki zestaw, wygrałby 12 milionów złotych. Nikomu jednak nie udała się ta sztuka. Tym samym kumulacja idzie w górę.

Kumulacja w Lotto. Wiemy, czy padła szóstkaŹródło: WP.PL/Andrzej Hulimka
d4fxou0
d4fxou0

Choć we wtorek nie padła szóstka, to "piątę" poprawnie skreśliło 110 osób. Totalizator Sportowy wyda na wypłaty dla nich ponad 3 tysiące złotych.

Dlatego, choć mamy kumulację, to główna wygrana przewidywana na czwartek nie poszła - w porównaniu z wtorkiem - mocno w górę. Do zgarnięcia bowiem będzie 13 milionów złotych.

Zobacz też: Walki w dyskontach. Oto ulubiony sport Polaków

To nieco mniej, niż wynosi ostatnia wysoka wygrana w Lotto. 11 listopada osoba, która kupiła kupon w kolekturze w Ostrzeszowie, zgarnęła nieco ponad 14 milionów złotych. Z kolei 21 października posiadacz kuponu skreślonego w Łukcie zainkasował 5,5 miliona.

Choć kwoty są imponujące, to do rekordowych wygranych dużo im brakuje. Najwyższa, jak do tej pory, padła w marcu tego roku. Szczęśliwiec ze Skrzyszowa zainkasował wtedy prawie 37 milionów złotych. W historii Lotto już sześć razy padały wygrane powyżej 30 milionów.

Najbliższe losowanie w czwartek o 21.40.

d4fxou0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fxou0