Trwa ładowanie...

Losowanie pod choinkę

Wieczór wigilijny to czas wyjątkowy, pełen spokoju, radości i rodzinnych rytuałów. Państwowy monopolista chce jednak wzbogacić ten czas o element losowości, a dokładnie gry losowej. Kup kupon Lotto pod choinkę - zachęca Totalizator Sportowy i kusi klientów wigilijną superkumulacją.

Share
Losowanie pod choinkę
Źródło: Fotolia, Fot: whitelook
d2c6ov5

Wieczór wigilijny to czas wyjątkowy, pełen spokoju, radości i rodzinnych rytuałów. Państwowy monopolista chce jednak wzbogacić Wigilię o element losowości. Kup kupon Lotto pod choinkę - zachęca Totalizator Sportowy i kusi klientów wigilijną superkumulacją.

"Przygotowaliśmy dla naszych graczy wyjątkowy prezent - SuperKUMULACJĘ na losowanie 24 grudnia. Bez względu na to czy w poprzedzającym je losowaniu padnie główna wygrana, Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, dodatkowo powiększy pulę na najwyższe wygrane w losowaniu wigilijnym"- czytamy w komunikacie Totalizatora Sportowego.

d2c6ov5

Na razie nie wiadomo jeszcze, jaka będzie kwota kumulacji. To okaże się dopiero po losowaniu 21 grudnia. Totalizator nie chciał też zdradzić o ile podniesie kwotę głównej wygranej.

"Szóstka w Lotto to trafiony prezent, zatem jeśli zechcecie Państwo zrobić bliskim osobom oryginalną świąteczną niespodziankę, to na pewno warto wziąć pod uwagę kupon Lotto na to szczególne losowanie. Może się okazać, że te Święta będą dla Państwa i Państwa bliskich naprawdę niezapomniane" - zachęca Totalizator Sportowy.

Losowanie superkumulacji odbędzie się 24. grudnia o godz. 21.40, czyli akurat między kolacją, a pasterką.

Prezes Totalizatora Sportowego mówi o zmianach w Lotto:

d2c6ov5

Podziel się opinią

Share
d2c6ov5
d2c6ov5