Trwa ładowanie...
d2piwfl

LST Capital chce współpracować i zrestrukturyzować Internet Group

09.12. Warszawa (PAP) - LST Capital podał w komunikacie, że w listopadzie podpisał z Internet Group list intencyjny dotyczący współpracy w zakresie projektów internetowych, co ma...

Share
d2piwfl

09.12. Warszawa (PAP) - LST Capital podał w komunikacie, że w listopadzie podpisał z Internet Group list intencyjny dotyczący współpracy w zakresie projektów internetowych, co ma na celu restrukturyzację Internet Group.

"Zarząd LST CAPITAL informuje, że w dniu 8 listopada 2010 roku został podpisany List intencyjny pomiędzy Emitentem a Internet Group w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Warszawie. Przedmiotem Listu intencyjnego dotyczącego części projektów internetowych Spółki jest regulacja wzajemnej współpracy Stron, która ma na celu uzgodnienie planu restrukturyzacji Spółki" - podano w komunikacie.

"Strony ustaliły ponadto, że do dnia 14 stycznia 2011 roku Emitent posiada wyłączność na prowadzenie negocjacji w przedmiocie restrukturyzacji części dotyczącej projektów internetowych należących do Spółki" - podano.

d2piwfl

LST Capital podał, że współpraca obejmuje przygotowanie planu utworzenia nowego podmiotu poprzez połączenie wybranych aktywów należących do LST Capital i Internet Group; przygotowanie do 30 listopada 2010 roku projekcji finansowych tak powstałego podmiotu "PROJEKTY INTERNETOWE" na okres najbliższych 5-ciu lat; oraz przygotowanie do 30 listopada 2010 roku zarysu kluczowych warunków transakcji niezbędnych do zawarcia umowy z Internet Group (term-sheet).(PAP)

bas/ ana/

d2piwfl

Podziel się opinią

Share
d2piwfl
d2piwfl