Trwa ładowanie...
d42kjz0
big mac

McDonald's eksperymentuje z kanapką Big Mac

Eksperymentalne kanapki otrzymały nazwy Grand Mac i Mac Jr (Junior). Będzie je można zamówić w ok. 130 lokalach McDonald's w stanie Ohio i w hrabstwie Dallas w Teksasie.
Share
McDonald's eksperymentuje z kanapką Big Mac
Źródło: WP.PL, Fot: pointnshoot/flickr/cc2.0
d42kjz0

Dwie nowe wersje słynnego Big Maca zostaną wprowadzone do sprzedaży w wybranych restauracjach w USA - informuje koncern.

Eksperymentalne kanapki otrzymały nazwy Grand Mac i Mac Jr (Junior). Będzie je można zamówić w ok. 130 lokalach McDonald's w stanie Ohio i w hrabstwie Dallas w Teksasie. Oferta będzie obowiązywać do 6 czerwca br. - później koncern zadecyduje, czy wyniki sprzedaży są na tyle zadowalające, by wprowadzić dwie nowe wersje Big Maca do sprzedaży w całych Stanach Zjednoczonych.

Grand Mac będzie kosztował amerykańskich konsumentów 4,89 dolara. W sezamowej bułce znajdą się dwa wołowe kotlety o łącznej wadze ok. 150 g, dwa plastry sera, sałata, ogórek konserwowy i cebula. W komunikacie McDonald's czytamy, że jest to kanapka dla "bardzo głodnych klientów".

d42kjz0

Mac Jr to z kolei jednowarstwowy Big Mac - przedstawiony jako idealna kanapka do konsumpcji poza restauracją. Na razie wiadomo, że będzie kosztował między 2,39 a 2,59 dolara.

Chad Schafer, starszy dyrektor dr. innowacji kulinarnych w McDonald's USA, powiedział, że nowe kanapki są "hołdem złożonym oryginalnej kanapce Big Mac".

Zobacz także: Zamiast oddać potrzebującym, lepiej zniszczyć. Bogaty świat marnuje majątek z wygody i przez zawiłe przepisy

d42kjz0

Podziel się opinią

Share
d42kjz0
d42kjz0