Trwa ładowanie...
d4ksbb5

MG ws. targów CeBIT w Hanowerze (komunikat)

...

d4ksbb5
d4ksbb5

16.01. Warszawa - MG informuje:

Ministerstwo Gospodarki zaprasza polskie firmy z branży ICT do udziału w targach CeBIT 2012. Przedsiębiorstwa informatyczne, jak również uczelnie i województwa będą mogły skorzystać z przestrzeni wystawienniczej w ramach polskiej wystawy narodowej. Targi odbędą się w dniach 6 - 10 marca 2012 r. w Hanowerze.

Na 750 m2 powierzchni targowej Ministerstwo Gospodarki zorganizuje polskie stoisko narodowe. Przestrzeń ta udostępniona będzie m.in. do promocji regionalnych firm i polskich rozwiązań ICT (information and communication technology), ale również poszczególnych regionów Polski. Motto stoiska: Poland - land of opportunities, ma zachęcać do nawiązywania kontaktów z polskimi firmami informatycznymi, korzystania z pomysłów rodzimych projektantów oraz inwestowania w naszym kraju. CeBIT to największe miejsce spotkań przedstawicieli branży teleinformatycznej i gospodarki cyfrowej. Od 1986 r. odbywają się corocznie w Hanowerze jako samodzielna impreza wystawiennicza. Dzięki jedynej w swoim rodzaju formule łączącej targi, konferencje, wykłady, wydarzenia korporacyjne i rozmowy w kuluarach, CeBIT inspiruje do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, daje impuls do rozwoju branży i ułatwia osiągnięcie sukcesu na rynku.

Hasłem przewodnim CeBIT 2012 będzie: "Managing Trust" - bezpieczeństwo w centrum uwagi. Najważniejsza ogólnoświatowa impreza wystawiennicza branży ICT stworzy platformę do dyskusji o zabezpieczeniach fizycznych, zaufaniu użytkowników sieci do nowych rozwiązań oraz ochronie danych osobowych i dóbr osobistych. W centrum uwagi znajdą się też problemy związane ze zwalczaniem przestępczości internetowej.

d4ksbb5

W ramach edycji 2012 targów stoiska i wykłady zgrupowane zostaną wokół czterech obszarów: CeBIT pro, gov, life i lab. Na CeBIT pro zagoszczą wydajne i bezpieczne rozwiązania dla przedsiębiorstw komercyjnych. W ramach CeBIT gov zgromadzone będą produkty i usługi dla sektora publicznego oraz służby zdrowia. Zadaniem CeBIT life jest pokazanie produktów w działaniu i przybliżenie nowych modeli biznesowych uwzględniających zmiany zachodzące u współczesnych konsumentów. CeBIT lab to platforma prezentacji przełomowych innowacji i trendów jutra.

W trakcie targów CeBIT odbędzie się również 14. edycja giełdy kooperacyjnej Future Match 2012, organizowanej przez sieć Enterprise Europe Network. Ułatwi ona zarówno wystawcom, jak i odwiedzającym targi znalezienie partnerów biznesowych m.in. do rozwoju produktów, prac badawczo-rozwojowych, joint venture, produkcji i umów licencyjnych. Koszt udziału w giełdzie wynosi 110 Euro plus VAT. Opłata obejmuje oprócz udziału w spotkaniach również wpis do katalogu on-line oraz wejściówki na teren targów we wszystkie dni, w których odbywać się będzie giełda. Więcej informacji: http://www.b2match.eu/futurematch2012/ oraz w ośrodku Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości: Magdalena Gephard, tel.: 22 432 87 05, magdalena_gephard@parp.gov.pl.

Więcej informacji o polskim stoisku narodowym można uzyskać pod adresem: sekretariatDGE@mg.gov.pl

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ akuc/

d4ksbb5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ksbb5