Trwa ładowanie...

Miliony na drogi i przedszkola. Tak się inwestuje w najbogatszej gminie w Polsce #dziejesiewbiznesie

Kleszczów – najbogatsza wieś w Polsce ogłosiła inwestycje na 2016 rok. Jak pisze „Puls Biznesu” planowanie gminnego budżetu jest tam jak otwieranie worka świętego Mikołaja. Wstępny projekt zakłada wydatki rzędu 112 milionów zł. W przeliczeniu na jednego mieszkańca to więcej niż wydają Warszawa, Kraków i pozostałych 10 największych miast Polski. Na inwestycje gminy przeznaczają około 20 proc. budżetu. W Kleszczowie wskaźnik ten jest prawie dwa razy większy. Zapraszamy na #dziejesiewbiznesie!

Miliony na drogi i przedszkola. Tak się inwestuje w najbogatszej gminie w Polsce #dziejesiewbiznesieŹródło: Eastnews, fot: EastNews
d4m5lif
d4m5lif
Kleszczów - najbogatsza wieś w Polsce ogłosiła inwestycje na 2016 rok. Jak pisze „Puls Biznesu” planowanie gminnego budżetu jest tam jak otwieranie worka świętego Mikołaja. Wstępny projekt zakłada wydatki rzędu 112 milionów zł. W przeliczeniu na jednego mieszkańca to więcej niż wydają Warszawa, Kraków czy pozostałych 10 największych miast Polski. Na inwestycje gminy przeznaczają około 20 proc. budżetu. W Kleszczowie wskaźnik ten jest prawie dwa razy większy. Zapraszamy na #dziejesiewbiznesie!
d4m5lif
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4m5lif