Trwa ładowanie...
d3rwouq

Millennium DM rekomenduje "kupuj" Qumak-Sekom; cena docelowa 11,4 zł

15.11. Warszawa (PAP) - Analitycy Millennium DM, w raporcie z 9 listopada, rekomendują "kupuj" akcje spółki Qumak-Sekom. Jednocześnie ustalili cenę docelową akcji na 11,4 zł. Jest...

Share
d3rwouq

15.11. Warszawa (PAP) - Analitycy Millennium DM, w raporcie z 9 listopada, rekomendują "kupuj" akcje spółki Qumak-Sekom. Jednocześnie ustalili cenę docelową akcji na 11,4 zł. Jest to pierwsza rekomendacja Millennium DM dla akcji Qumak-Sekom.

Rekomendacja została wydana przy kursie 9,2 zł.

"Akcje Qumak-Sekom spadły od początku roku już o 38 proc. pod wpływem oczekiwań na obniżenie zysków w związku z pogorszeniem koniunktury na rynku IT oraz budowlanym. Naszym zdaniem obecne ceny spółki stwarzają już okazję kupna w dłuższej perspektywie. Aktualny kurs spółki jest już tylko 10 proc. wyższy niż cena z debiutu w 2006 roku, w którym spółka osiągnęła 4,7 mln zł zysku netto" - napisano w raporcie.

"Wyceniamy akcje Qumak-Sekom na 11,4 zł oraz wydajemy rekomendację +kupuj+. Uważamy, że spółka ma w dalszym terminie bardzo dobre perspektywy i jest nisko wyceniana (C/Z na ten rok poniżej 9), choć w krótkim terminie prawdopodobne jest pogorszenie wyników, które naszym zdaniem jest już w cenie" - dodano.(PAP)

kam/ jtt/

d3rwouq

Podziel się opinią

Share
d3rwouq
d3rwouq