Trwa ładowanie...
d2zo83x

NextiraOne wygrała przetarg na sieć dla Stadionu Narodowego, oferta Qumaka odrzucona

26.05. Warszawa (PAP) - W przetargu na "dostawę, instalację i konfigurację urządzeń aktywnych i oprogramowania zarządzającego sieci teleinformatycznej Stadionu Narodowego w...

Share
d2zo83x

26.05. Warszawa (PAP) - W przetargu na "dostawę, instalację i konfigurację urządzeń aktywnych i oprogramowania zarządzającego sieci teleinformatycznej Stadionu Narodowego w Warszawie" jako najkorzystniejsza została wybrana oferta złożona przez NextiraOne Polska, opiewająca na 35,25 mln zł brutto. Qumak-Sekom złożył ofertę w wysokości 32,36 mln zł brutto, ale została ona odrzucona - poinformowało Narodowe Centrum Sportu Sp. z o.o.

"Z sześciu złożonych ofert trzy: Solidex, Telekomunikacja Polska, Qumak-Secom, nie spełniły warunków zawartych w treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia i zostały odrzucone. Prawidłowo zostały złożone oferty firm NextiraOne, Intertrading Systems Technology, Asseco System" - napisano w komunikacie.

Oferenci mają prawo do ewentualnego składania odwołań do Krajowej Izby Odwoławczej.

Umowa z wykonawcą może zostać podpisana po 7 czerwca.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie urządzeń aktywnych, zainstalowanie oprogramowania systemowego i narzędziowego oraz wykonanie prac projektowo-programistycznych w celu zbudowania systemu sieci teleinformatycznej Stadionu Narodowego w Warszawie.(PAP)

gsu/ jtt/

d2zo83x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zo83x
d2zo83x