Trwa ładowanie...

Niezwykłe znalezisko w śnieżnej zaspie. W etui na okulary było ponad 120 tys. zł.

Dużo szczęścia miał 31-letni Szwajcar, który zgubił 28 tys. euro. Tak pokaźną sumę trzymał wraz z okularami, które zgubił podczas spaceru. Autorem szczęśliwego finału tej historii jest Holender, który przez przypadek natknął się na zgubę w stercie śniegu.

Share
Niezwykłe znalezisko w śnieżnej zaspie. W etui na okulary było ponad 120 tys. zł.
d3dyg0n

Dużo szczęścia miał 31-letni Szwajcar, który zgubił 28 tys. euro. Tak pokaźną sumę trzymał wraz z okularami, które zgubił podczas spaceru. Autorem szczęśliwego finału tej historii jest Holender, który przez przypadek natknął się na zgubę w górce ze śniegu.

Pomimo znacznej liczby kard kredytowych będących w posiadaniu Szwajcarów płatności gotówkowe ciągle są niezwykle popularne w tym kraju. Zapewne ich zwolennikiem był pechowiec, który zgłosił w miejskim biurze rzeczy znalezionych w Zurychu tę nietypowa zgubę.

Jak podaje Bloomberg na szczęście suma, którą podał dokładnie odpowiadała tej, którą w etui na okulary znalazł holenderski turysta podczas zwiedzania jednej z zamożniejszych ulic tego miasta. Po tym odkryciu od razu poszedł na policję, a ta przejrzała bazę z ostatnimi zgłoszeniami.

d3dyg0n

Nie tylko w Szwajcarii zgubione pieniądze wracają do właścicieli. Polacy w tej materii także mają się czym pochwalić. Podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnejdwie osoby przekazały policjantom portfel, w którym znajdowało się około 20 tys. złotych, dokumenty oraz karty bankomatowe. Zgubę znaleźli na ławce przy placu zabaw. Dzięki nim rosyjski turysta odzyskał swoją własność. O sprawie wspomniał nawet na konferencji prasowej premier Donald Tusk, apelując o przyjazną atmosferę podczas meczu Polska-Rosja.

d3dyg0n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dyg0n
d3dyg0n