ycipk-1knue3

Nowa porównywarka hipoteczna

Wystartowała internetowa porównywarka kredytów Try@buy. Oprócz rzetelniejszych danych niż konkurencja, chce się wyróżnić także kredytami tańszymi o 0,4 proc. niż w banku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa porównywarka hipoteczna
(Jupiterimages)
ycipk-1knue3

Try@buy, działający na stronie www.kalkulator-hipoteczny.pl, chce nie tylko porównywać kredyty, ale także je sprzedawać. Jest też pierwszym pośrednikiem, który swoją prowizją podzieli się z klientami. Wszystkie kredyty zaciągnięte na stronie kalkulator-hipoteczny.pl są bowiem w pierwszym roku kredytowania o 0,4% tańsze, od zaciąganych bezpośrednio w bankach. W przypadku kredytu na 100 tys. zł, kredytowy rabat wyniesie 400 zł, 1200 zł dla kredytu na 300 tys. zł, zaś dla kredytu na okrągły milion - aż 4 tys. zł.

- To premia dla klienta za pracę, którą sam wykonał korzystając z kalkulatora hipotecznego i wysyłając zgłoszenia po kredyt hipoteczny na podstawie otrzymanych wyników, a więc dokonując wyboru ofert bez pomocy żadnych doradców - tłumaczy Paweł Klita z Try@buy.
Wysokość premii dla klienta widoczna jest przy każdej z dostępnych dla niego ofert. Pieniądze wypłacane są w postaci przelewu na otrzymaną od Try@buy kartę premiową Visa.

Kalkulator-hipoteczny.pl chce o klienta walczyć jednak przede wszystkim rzetelnymi danymi. Po wpisaniu na stronie niezbędnych informacji takich jak wysokość kredytu, jego długość czy cel kredytowania użytkownik dostanie pewne i przejrzyście pokazane porównanie ofert.

ycipk-1knue3

Try@buy gwarantuje też dużo lepsze liczenie zdolności kredytowej. W większości porównywarek jest ona zliczana tak samo dla wszystkich banków, na kalkulator-hipoteczny.pl sprawdzimy dokładnie gdzie rzeczywiście dostaniemy kredyt, a gdzie nie.
- Planując zakup nieruchomości w pierwszej kolejności sprawdzamy, na jak duży kredyt na zakup i ewentualne wykończenie czy remont możemy liczyć. Dopiero kiedy wiemy, na ile nas stać, zaczynamy szukać nieruchomości w takiej, a nie innej cenie. Nasz kalkulator hipoteczny pozwoli klientom zaplanować właśnie te wydatki - tłumaczy Justyna Baranowska-Owczarek z Try@buy.

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1knue3

ycipk-1knue3
ycipk-1knue3