WP

Nowe kanały w nc+ GO. Co dołączy do platformy?

Platforma nc+ dołączyła do swojej aplikacji internetowej nc+ GO kanały należące do Polsatu: Polsat Cafe HD, Polsat JimJam, Polsat News HD, Polsat Play HD i Disco Polo Music.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe kanały w nc+ GO. Co dołączy do platformy?
(WP.PL, Fot: © manaemedia - Fotolia)
WP

Powyższe kanały stanowią zaledwie ułamek stacji związanych z Polsatem, ale operator poinformował, że niedługo poszerzy swoją ofertę o kolejne. Zmiana oznacza, że w nc+ GO można oglądać już 85 kanałów.

Jakich programów można spodziewać się w przyszłości? Jak podaje Satkurier.pl mało prawdopodobne jest, że będą to kanały naziemne Polsat i Polsat 2 czy też inne, które należą do innych nadawców, jak TVN, TVN7, TV4, TV6, TVP1, TVP2 czy TTV. Bardziej prawdopodobne jest, że w nc+ Go zobaczymy filmowy kanał Polsatu lub powiązaną z nim Superstację (zwłaszcza, że oferowana jest przez konkurencyjną usługę Ipla). Możliwe również, że trwające rozmowy między Polsatem a nc+ doprowadzą do udostępnienia kanałów Polsat Sport HD oraz Polsat Sport Ekstra. Być może kanały sportowe będą dodatkowo płatne i nieco droższe niż w Cyfrowym Polsacie. Jednak już sam fakt liczby osób, które wykupiły dostęp do kanałów emitujących mecze EURO 2016 świadczy o dużym potencjale tego rozwiązania.

Być może nowe programy zaoferuje wkrótce Canal Plus. Dzięki przejęciu spółki Thema, odpowiadającej za szereg kanałów tematycznych (motoryzacyjnych, sportowych, muzycznych i "lajfstajlowych") adresowanych do odbiorców we Francji, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

WP
Polub WP Finanse
WP
WP