Trwa ładowanie...

Nowość w ofercie Ikea. Meble przez internet

"Meble przez internet" – to najnowsza usługa Ikea. Szwedzka sieć wdrożyła zapowiadaną wcześniej możliwość zamawiania wybranych produktów za pośrednictwem strony internetowej. Na początku z nowej usługi korzystać mogą wyłącznie mieszkańcy Wrocławia i okolic. Sprzedaż ogólnopolska ruszy w lutym 2017 roku i obejmie wszystkie miasta, w których sieć posiada sklepy.

Nowość w ofercie Ikea. Meble przez internetŹródło: WP.PL, fot: jmho/wikimedia/public domain
d350bdg
d350bdg

"Meble przez internet" – to najnowsza usługa Ikei. Szwedzka sieć wdrożyła zapowiadaną wcześniej możliwość zamawiania wybranych produktów za pośrednictwem strony internetowej. Na początku z nowej usługi korzystać mogą wyłącznie mieszkańcy Wrocławia i okolic. Sprzedaż ogólnopolska ruszy w lutym 2017 roku i obejmie wszystkie miasta, w których sieć posiada sklepy.

"Chcemy, byś urządzał swoją przestrzeń i dokonywał wyborów tak, jak lubisz – po swojemu. Stąd nowy sposób sprzedaży 'Meble przez internet', na początku dostępny dla mieszkańców Wrocławia i okolic" – czytamy na stronie koncernu.

"Wiemy, że czasem nie masz możliwości, by przyjechać do sklepu, dlatego wszystkie meble takie jak sofy, łóżka, szafy czy regały kupisz teraz przez internet" – tłumaczy Ikea.

Źródło: IKEA

d350bdg

Dlaczego na początek tylko Wrocław? Według firmy, Dolny Śląsk ma najlepiej przystosowane zaplecze logistyczne i magazynowe, które jest niezbędne przy wprowadzeniu sprzedaży internetowej dla firmy z tak dużym asortymentem. Początkowo zamówienia są realizowane w promieniu nie więcej niż 100 km od wrocławskiego sklepu.

Zakupów można dokonywać na stronie firmy. Cały proces zamówienia online składa się z 5 kroków – znalezienia produktu, wprowadzenia kodu pocztowego, stworzenia pełnej listy zakupów, dokonania płatności oraz dostawy z wniesieniem.

Płatności będą dokonywane za pomocą szybkich przelewów z platformy Przelewy24.

Cena wyjściowa usługi to 139 zł. Obejmuje ona zebranie produktów z magazynu oraz transport i wniesienie. Jej wysokość zależy od wagi zamówienia oraz odległości od sklepu.

Obecnie sprzedaż obejmuje wyłącznie meble. Ikea zapewnia jednak, że docelowo usługi online obejmą cały asortyment sklepu. To nastąpi prawdopodobnie jesienią 2017 roku.

d350bdg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d350bdg