Trwa ładowanie...
dqosxhu

Obiecanki ministra Giertycha

"Trybuna" pisze o żądaniach Związku Nauczycielstwa Polskiego wobec ministra Romana Giertycha. ZNP chce aby wicepremier i minister edukacji narodowej przedstawił rozporządzenia w sprawie stawek wynagrodzeń nauczycieli oraz podziału części subwencji oświatowej dla samorządów na 2007 rok. Według "Trybuny" ma to skłonić szefa LPR do zaprezentowania konkretnych rozwiązań, a nie tylko do opowiadania o nich dziennikarzom.

dqosxhu
dqosxhu

"Trybuna" pisze o żądaniach Związku Nauczycielstwa Polskiego wobec ministra Romana Giertycha. ZNP chce, aby wicepremier i minister edukacji narodowej przedstawił rozporządzenia w sprawie stawek wynagrodzeń nauczycieli oraz podziału części subwencji oświatowej dla samorządów na 2007 rok. Według "Trybuny" ma to skłonić szefa LPR do zaprezentowania konkretnych rozwiązań, a nie tylko do opowiadania o nich dziennikarzom.

Związkowcy domagają się przedstawienia im do konsultacji odpowiednich projektów rozporządzeń. Nie wyobrażają sobie przy tym spełnienia przez Giertycha obietnic dotyczących wzrostu nauczycielskich pensji od stycznia 2007 roku, ponieważ MEN jest nieco spóźnione w pracach nad stosownymi aktami prawnymi.

Gazeta pisze, że ZNP chce też poznać treść zapowiadanego już przed kilkoma tygodniami listu na temat szkolnej dyscypliny i wynikających z tego nauczycielskich obowiązków. (IAR)

dqosxhu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqosxhu