Ochroniarz odciął dłoń klientowi

Policjanci zatrzymali w Krakowie ochroniarza z nocnego klubu, który maczetą odciął dłoń jednemu z klientów.

Obraz

Policjanci zatrzymali w Krakowie ochroniarza z nocnego klubu, który maczetą odciął dłoń jednemu z klientów. "Ranny 27-latek miał odciętą dłoń powyżej nadgarstka" - mówi Dariusz Nowak z małopolskiej policji. Nie wiadomo, dlaczego 33-letni ochroniarz zaatakował klienta klubu.

W nocy z niedzieli na poniedziałek w jednym z nocnych klubów włączył się alarm. Gdy przyjechali tam policjanci, zobaczyli, że z budynku wybiega dwóch mężczyzn. Jeden z nich zamachnął się na drugiego długim przedmiotem; jak się okazało, była to maczeta.

"Ranny 27-latek miał odciętą dłoń powyżej nadgarstka. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala specjalistycznego we Wrocławiu" - powiedział rzecznik policji.

Nie wiadomo, dlaczego 33-letni ochroniarz zaatakował klienta klubu. Napastnik odmówił składania zeznań. Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu może mu grozić do 10 lat więzienia.

Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ