Trwa ładowanie...
d12jglh

Oferty TP SA i Sygnity najkorzystniejsze w przetargu CRSL

03.04. Warszawa (PAP) - Oferta TP SA została uznana za najkorzystniejszą w jednej z trzech części przetargu na dostawę i wdrożenie scentralizowanej infrastruktury publicznych służb...

d12jglh
d12jglh

03.04. Warszawa (PAP) - Oferta TP SA została uznana za najkorzystniejszą w jednej z trzech części przetargu na dostawę i wdrożenie scentralizowanej infrastruktury publicznych służb zatrudnienia. W drugiej części zwyciężyła oferta konsorcjum TP SA, Integrated Solutions i Compu, a w trzeciej Sygnity - podało CRZL.

Pierwsza część przetargu organizowanego przez Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich (CRZL) dotyczy usług na rzecz wdrożenia scentralizowanej infrastruktury publicznych służb zatrudnienia. Zwycięska oferta TP SA opiewała na 12,79 mln zł.

W drugiej części zamówienia (dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury teleinformatycznej) konsorcjum Integrated Solutions (grupa TP SA), TP SA i Comp, zaproponowało cenę 9,41 mln zł brutto.

Sygnity, które zwyciężyło w trzeciej części przetargu (dostawa i instalacja infrastruktury teleinformatycznej w centrum przetwarzania danych) za wykonanie przedmiotu zamówienia chce 9,96 mln zł brutto.

Przetarg realizowany był według procedury otwartej.(PAP)

gsu/ ana/

d12jglh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12jglh