Trwa ładowanie...

Okazja nie tak okazyjna

Modne ostatnio zakupy grupowe bywają przyczyną rozczarowań - pisze "Rzeczpospolita".

Share
Okazja nie tak okazyjnaŹródło: Jupiterimages
d2mn1gd

Szczególnie dotyczy to ofert wakacyjnych. Wśród ofert znajdują się takie propozycje jak tydzień na Dominikanie za 2600 zł czy objazdowa wycieczka po Grecji i Turcji za niecały tysiąc. Reguła przy zakupach grupowych to co najmniej 50-procentowa zniżka w stosunku do ceny podstawowej - czytamy w gazecie.

Pułapka, w jaką dają się złapać klienci, polega na konieczności opłacenia wycieczki przed wybraniem konkretnego terminu. Na forach internetowych skarżą się np. że hotele, słysząc, iż klient jest właścicielem kuponu, od razu proponują terminy w listopadzie - pisze "Rzeczpospolita".

Zdarza się, że wykupieniu kuponu do ceny podanej w ofercie należy też doliczyć koszty ubezpieczenia i programu obowiązkowego, co powoduje, że wycieczka może kosztować nawet więcej niż w "zwykłej" ofercie.

Często hotele słysząc, że klient dzwoni po wykupieniu oferty serwisu grupowego twierdzą, że najbardziej atrakcyjnym terminie nie ma u nich miejsc. Dla osób płacących normalną cenę, pokoje jednak od razu się znajdują. Więcej na ten temat - w "Rzeczpospolitej".

d2mn1gd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mn1gd
d2mn1gd