Trwa ładowanie...

Okno na Hooptymistyczny Świat

Hoop Cola firmuje innowacyjny projekt multimedialny, który
od niedawna działa w centrum Warszawy. Wideobillboard, nieszablonowe
animacje, zachęcające do interakcji z obrazem oraz ruchome elementy to
niewykorzystywana dotąd w Polsce forma promocji.

Okno na Hooptymistyczny ŚwiatŹródło: Wikipedia, fot: pic_p_ter
d4e83m6
d4e83m6

Na placu przy Metrze Świętokrzyska zainstalowany został specjalny wideobillboard pokazujący obraz z ulicy w czasie rzeczywistym. Dodatkowo projekcja wzbogacona została kolorowymi i zaskakującymi animacjami, które dostosowują się do zachowania i ruchu osób, znajdujących się w polu widzenia kamery. Warszawiacy mogą wejść w interakcję z niecodziennym nośnikiem Hooptymizmu. Wystarczy również, że wyślą SMS-a pod specjalny numer, a będą mogli zobaczyć krótki filmik ze sobą w roli głównej na stronie www.hoopcola.pl, przesłać go znajomym lub zamieścić na portalu społecznościowym Facebook, Twitter, Śledzik, Blip, You Tube, czy Nasza Klasa.

Kampania ma podkreślać esencję marki "Otwórz się na innych". - "Okno na Hooptymistyczny Świat" to kontynuacja wcześniejszych akcji, takich jak "Dzień Przytulania" czy "OOkulary Otwartości". Podobnie jak poprzednie działania, nowy projekt realizowany przez Hoop Cola jest wierny naszej wizji rozwoju marki oraz jej głównym wartościom. Poprzez realizowane inicjatywy chcemy propagować otwartość i optymizm wśród Polaków - mówi Patrycja Giurko, group brand manager Hoop Polska.

Okno na Hooptymistyczny Świat to niestandardowy i niespotykany u nas wcześniej sposób komunikacji z grupą docelową marki, którą dla Hoop Coli stanowią osoby w wieku 15-35 lat z dużych i średnich miast.

W najbliższą środę, 6 października, od godziny 14.00 do 17.00 pod OOknem odbędzie się Hooptymistyczny występ artystów z wytwórni muzycznej Wielkie Joł. Na gramofonach zagra DJ Macu, beatbox zapewni Pejot, a za freestyle odpowiedzialny będzie Wujek Samo Zło i Krusz. Dodatkowo Hip-Hop Akademia i jej tancerze zadbają o spontaniczny i pełen luzu pokaz taneczny. Każdy z przechodniów będzie mógł spróbować swoich sił w freestylu i hip-hopie, jednocześnie widząc siebie na billboardzie.

d4e83m6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4e83m6