Trwa ładowanie...

Okradał kobiety poszukujące pracy!

Oryginalny sposób wyłudzania pieniędzy zastosował 24-latek z Warszawy. Poznawał kobiety na portalach społecznościowych, wyszukiwał panie poszukujące pracy, rozkochiwał je w sobie i... "pożyczał" złotą biżuterię. Oficjalnie do albumu "Warszawa w złocie". W sumie z naiwnych ofiar wyciągnął 7 tysięcy złotych.

Okradał kobiety poszukujące pracy!Źródło: sxc.hu
d1wtn3r
d1wtn3r

Według policji 24-latek działał od początku grudnia ubiegłego roku. Na portalach internetowych wyszukiwał kobiety szukające pracy, umawiał się z nimi na spotkania i rozkochiwał w sobie. Do tego Piotr Sz. zapewniał swoim ofiarom nie tylko romantyczne randki, ale i obietnice dorobienia sobie.

Mówił, że jego znajomy tworzy album "Warszawa w złocie” i potrzebuje do niego złotej biżuterii, żeby odbić wzór. Za wypożyczenie każdej sztuki obiecywał od 70 do 100 zł. Oszukane przez niego kobiety wierzyły mu i udostępniały nawet biżuterię najbliższej rodziny - w sumie złoto warte 7 tysięcy.

Aresztowany na trzy miesiące

Policjanci z Ochoty zatrzymali 24-letniego Piotra Sz. w styczniu. Mężczyzna usłyszał cztery zarzuty i został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Wcześniej był już karany za oszustwa.

Funkcjonariusze dotarli do pięciu ofiar "złotego" uwodziciela. Kobiety, które zostały oszukane przez Piotra Sz. powinny się zgłosić do komendy przy ulicy Opaczewskiej 8.

d1wtn3r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wtn3r