Trwa ładowanie...

Orange otwiera bank

Orange Polska i mBank podpisały umowę, dzięki której powstanie mobilny bank detaliczny dla użytkowników smartfonów i tabletów. Usługi finansowe świadczone będą pod marką Orange. Start oferty został zaplanowany na drugą połowę 2014 roku.

Orange otwiera bankŹródło: Orange Polska
d1j8tk3

Oferta będzie skierowana do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Obejmie płatności mobilne, rachunki bieżące, pożyczki, depozyty oraz karty kredytowe i debetowe.

Orange Polska będzie odpowiedzialny za marketing i pozyskanie klientów do wspólnego przedsięwzięcia, zaś mBank będzie świadczyć usługi bankowe w ramach nowego oddziału, utworzonego w strukturach banku.

– Mobilny bank łączy on w sobie kompetencje Orange Polska oraz mBanku. Wejście na nowe rynki, w tym rynek finansowy, jest jednym z istotnych elementów naszej strategii – powiedział prezes Orange Polska, Bruno Duthoit.

d1j8tk3

Jak dodaje Cezary Stypułkowski, prezes mBanku, mBank będzie się konsekwentnie rozwijać w dziedzinie bankowości mobilnej – zarówno pod marką własną, jak i we współpracy z Orange Polska.

Współpraca operatora i banku oznacza, że klienci będą mogli korzystać z usług bankowych zarówno przy pomocy urządzeń mobilnych, jak i serwisu on-line. Klientem nowego serwisu będzie można też zostać instalując aplikację na telefonie komórkowym i samodzielnie otwierając rachunek bankowy.

d1j8tk3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1j8tk3