Trwa ładowanie...
d2xgoew

Otwarcie 178 sklepu Netto w Polsce

Duńska sieć Netto w czwartek 26 listopada, rozpocznie działalność w Pyskowicach. Będzie to już 178. sklep tej dyskontowej sieci w Polsce.

Share
d2xgoew

Nowe Netto powstało w Pyskowicach przy ul. Szopena. Na standardowych 660 mkw. powierzchni handlowej zmieszczą się poddzierżawione stoiska piekarnicze, mięsne oraz kiosk z prasą. W pyskowickim Netto znalazło zatrudnienie 12 osób (9 sprzedawców i trzyosobowe kierownictwo). Przy sklepie powstał także duży parking na 60 miejsc. Sklep został wybudowany od podstaw na własnej działce Netto.

Na pierwszych klientów czekają atrakcyjne produkty po niskich cenach: kuchenka mikrofalowa firmy Melisa za jedyne 159 zł, odtwarzacz DVD Denver za 89 zł, 6-kilogramowy Vizir za 30 zł, 0,5 kg gołąbków za 1,99 zł. Co dwie godziny będą rozdawane prezenty dla klientów, ufundowane przez firmy Emix, Drobimex, Bastek, Starco Union Chocolate oraz torby ekologiczne. Zorganizowany będzie też rodzinny piknik otwarciowy Netto. 26 listopada od 7.30 do 15 wszyscy klienci będą mogli wypić gorącą kawę, herbatę, posilić się kiełbaską lub kaszanką z grilla na koszt Netto.

Duńska sieć osiedlowych sklepów spożywczych typu dyskont, oferujących produkty pierwszej potrzeby po niskich cenach, jest obecna na polskim rynku od sierpnia 1995 roku, kiedy to otwarty został pierwszy sklep w Szczecinie. Sieć rozwija się na terenie Polski północno-zachodniej. Netto posiada dwa centra dystrybucyjne: w Motańcu pod Szczecinem oraz w Domasławie pod Wrocławiem.

Handel-Net.pl

d2xgoew

Podziel się opinią

Share
d2xgoew
d2xgoew