Trwa ładowanie...

Padł rekord w Lotto

Wczoraj zakończyła się jedna z najwyższych kumulacji w tym roku. Mieszkaniec Gdańska wygrał 14,16 mln zł. Zwycięzca sam wytypował numery.

Padł rekord w LottoŹródło: Thinkstockphotos
d1ti4r3
d1ti4r3

Takie losowania jak wczorajsze na pewno będą długo pamiętane. Główne wygrane padły zarówno w Lotto (Gdańsk), Lotto Plus (Grójec), jak i Mini Lotto (Trzcianka). Można zatem powiedzieć, że 16 maja był bardzo dobrym dniem dla miłośników gier liczbowych. Co ważne, czwartkowa wygrana w Lotto, która padła w Gdańsku, to zarazem nowy rekord wysokości wygranych w tym mieście. Poprzedni wynoszący 12 631 492,90 zł został ustanowiony 16 lipca 2011 r.

Kliknij aby powiększyć:

(fot. lotto)
Źródło: (fot. lotto)

Los nadano w kolekturze przy ul. Czyżewskiego 12. Zwycięzca kupił siedem zakładów za 21 zł. Sam wytypował liczby zakładu wartego ponad 14 mln zł: 1, 15, 17, 31, 41, 42.

W przypadku przypadku Lotto Plus fortuna uśmiechnęła się do gracza, który odwiedził grójecką kolekturę przy ul. Laskowej 26. Dopłacając złotówkę do zakładów Lotto, wygrał gwarantowany milion złotych w Plusie. Jego kupon jest nadal w grze, bo zagrał na dziesięć losowań. Ciekawe jest to, że ów gracz też sam wytypował szczęśliwe liczby.

Jeśli chodzi o Mini Lotto to "Piątka" padła w punkcie sprzedaży mieszczącym się przy ul. Wiosny Ludów 6 w Trzciance. Gracz zdecydował się kupić pięć zakładów na chybił trafił na trzy losowania. Zapłacił za nie 18,75 groszy. Jego kupon też jest jeszcze w grze.

d1ti4r3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ti4r3