Trwa ładowanie...
d75ikl0

Piotr Zielonka nowym szefem działu analiz Ipopema Securities

30.08. Warszawa (PAP) - Piotr Zielonka od 1 września będzie nowym szefem działu analiz w Ipopema Securities - podał broker w komunikacie prasowym. Z końcem sierpnia zespół...

d75ikl0

30.08. Warszawa (PAP) - Piotr Zielonka od 1 września będzie nowym szefem działu analiz w Ipopema Securities - podał broker w komunikacie prasowym. Z końcem sierpnia zespół analityków Ipopemy opuszczą natomiast Konrad Anuszkiewicz, Tomasz Bursa, Waldemar Stachowiak i były szef analityków, Arkadiusz Chojnacki.

Analitycy, którzy opuszczają Ipopema Securities odpowiadali w domu maklerskim za ocenę m.in. branży chemicznej (Anuszkiewicz), sektora bankowego (Bursa) oraz telekomunikacji i mediów (Stachowiak).

Arkadiusz Chojnacki, były szef działu analiz brokera, informował o planowanym odejściu już w czerwcu tego roku. W tym samym czasie szeregi analityków Ipopemy opuścił Tomasz Duda, odpowiedzialny za sektor surowcowy.

Nowy szef analityków, Piotr Zielonka, w latach 2008-2013 zajmował stanowisko analityka w domu maklerskim Citi Handlowy. Wcześniej Zielonka pracował m.in. w PZU Asset Managment i Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. (PAP)

kuc/ jtt/

d75ikl0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d75ikl0