Trwa ładowanie...

PKO BP. Kanapa Kibica na meczach Lotto Ekstraklasy

PKO Bank Polski inauguruje projekt kanapy kibica, skierowany do wszystkich fanów piłki nożnej. Zwycięzcy konkursów będą mogli obserwować mecze swoich drużyn tuż obok bocznej linii boiska.

Share
PKO BP. Kanapa Kibica na meczach Lotto Ekstraklasy
Źródło: East News
d3ixy26

- Jako PKO Bank Polski rozumiemy, jak ważna dla kibiców piłkarskich jest obecność blisko drużyny. Bardzo nam zależy na budowaniu relacji z fanami, a specjalna kanapa kibica jest gestem w ich kierunku. Po wprowadzeniu Oficjalnej Karty Ekstraklasy kanapa kibica jest kolejnym udogodnieniem przeznaczonym dla fanów polskich klubów. Wszystko po to, aby każdy mógł być jeszcze bliżej rozgrywek i stać się częścią ukochanej drużyny - mówi Mariusz Chłopik, dyrektor ds. marketingu sportowego PKO BP.

Jako pierwsi z kanapy kibica będą mogli skorzystać fani Legii Warszawa, Lecha Poznań, Lechii Gdańsk i Wisły Kraków. Od nowego sezonu Lotto Ekstraklasy kanapa kibica będzie natomiast dostępna na wszystkich stadionach ligowych.

Aby zasiąść na jednym z czterech miejsc na kanapie kibica należy wziąć udział w konkursach organizowanych przez PKO BP na kanałach social media "PKO BP Grajmy razem". Będzie można wygrać w nich dwa podwójne miejsca tuż obok bocznej linii boiska.

Zobacz: Prezes PKO BP: Polacy mają w genach przedsiębiorczość

W konkursie mogą wziąć udział klienci PKO BP oraz posiadacze Oficjalnej Karty Ekstraklasy. Kartę z herbem ulubionego klubu może zamówić każdy klient banku w placówkach, aplikacji IKO, serwisie internetowym iPKO oraz na stronie internetowej www.pkobp.pl.

- Nie mamy wątpliwości, że obecność kilka metrów od murawy z pewnością będzie potęgowała emocje i pozytywne odczucia. Chcemy razem z kibicami być najbliżej boiska jak to tylko możliwe. Przy tym obiecujemy, że to nie koniec naszych pomysłów. Pracujemy nad kolejnymi i już niedługo zostaną przez nas zaprezentowane – zapewnia Mariusz Chłopik.

d3ixy26

Podziel się opinią

Share
d3ixy26
d3ixy26