ycipk-44236u

Poczta Polska bije rekord. List szedł 5 lat

W lipcu 2014 roku został nadany list, który jedna z mieszkanek Szczecina wyciągnęła w ostatnich dniach ze swojej skrzynki pocztowej. Co ciekawe, przesyłka musiała pokonać trasę... w obrębie jednego miasta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W skrzynce na listy mogą czasem czekać prawdziwe niespodzianki. Nawet sprzed 5 lat
W skrzynce na listy mogą czasem czekać prawdziwe niespodzianki. Nawet sprzed 5 lat (East News, Fot: Adrian Slazok/REPORTER)
ycipk-44236u

O niecodziennej historii szczecinianki informuje lokalny serwis wszczecinie.pl.

Zgłosiła się do niego czytelniczka, która odebrała niedawno przeterminowany o raptem 5 lat list.

- Znalazłam w skrzynce list z datą nadania: lipiec 2014. List był zwykły, ze wspólnoty mieszkaniowej z rozliczeniem za media. Po pewnym czasie z administratorem wspólnoty szczęśliwie przeszliśmy na korespondencję elektroniczną, ale problemy z pocztą mam notorycznie - mówi pani Dorota.

ycipk-44236u

Obejrzyj: Podatek handlowy? Nie łudźmy się: będzie drożej

I wymienia: rachunki za prąd przychodzą po 2-3 miesiącach, zaproszenia na wydarzenia już po ich zakończeniu, a gazetki z supermarketów - gdy o promocjach już mało kto pamięta.

Jak podkreśla szczecinianka, sprawę zgłosiła na poczcie. Tam usłyszała, że rzeczywiście problemy mogą się zdarzać, bo jej dzielnica jest dość rozległa i składa się głównie z zabudowy jednorodzinnej.

ycipk-44236u

Oficjalnie jednak Poczta Polska nie widzi problemu. - Przesyłki w Szczecinie są doręczane systematycznie, w rejonie, którego sprawa dotyczy, pracują nowo zatrudnieni listonosze – tłumaczy Justyna Siwek, rzecznik prasowy spółki.

Podkreśla jednocześnie, że przypadek tej konkretnej przesyłki jest trudny do zweryfikowania. List nie był bowiem rejestrowany, więc nie da się stwierdzić, kto zawinił.

ycipk-44236u

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-44236u

ycipk-44236u
ycipk-44236u