Trwa ładowanie...

Pół miliona gier za 10 zł w Biedronce

Od 10 do 23 lutego w ofercie sklepów Biedronka pojawi się blisko 300 tytułów gier komputerowych po 9,99 zł - poinformowała spółka CDP.pl. Łącznie w promocyjnej cenie będzie dostępnych ok. pół miliona egzemplarzy gier.

Pół miliona gier za 10 zł w BiedronceŹródło: WP.PL, fot: Andrzej Hulimka
d3o4ixu

Jak dowiedzieliśmy się w biurze prasowym Jeronimo Martins w ramach akcji dostępne będą m.in. tak kultowe tytuły gier jak StarCraft i Worms. Niestety sztandarowa seria CD Projektu - "Wiedźmin" nie zostanie objęta promocyjną ceną.

- Cykliczne wyprzedaże gier z katalogu firmy CDP.pl, funkcjonujące pod wiele mówiącą nazwą Giermasz, pozostają od wielu już lat bardzo istotnym punktem w kalendarzach rodzimych Graczy - powiedział Michał Gembicki, dyrektor zarządzający firmy CDP.pl. - Dzięki jego organizacji w sklepach sieci Biedronka, będącym jednym z ulubionych miejsc zakupów w Polsce, nasza oferta dotrze do jeszcze większej liczby graczy, niezależnie od ich miejsca zamieszkania, wieku, czy też preferowanych gatunków - dodał.

Spółka CDP.pl to platforma zajmująca się sprzedażą gier i filmów, należąca do grupy CD Projekt S.A. Inwestorzy jednak nie mogli dowiedzieć się o umowie z Biedronką z oficjalnego komunikatu w ramach systemu ESPI. Informację jako pierwszy zamieścił właśnie Michał Gembicki na swoim profilu na Twitterze, niedługo potem pojawiła się na oficjalnym blogu CDP.pl.

d3o4ixu

- To nie jest umowa, która by podlegała obowiązkom informacyjnym, które obejmują umowy powyżej 10 proc. kapitałów własnych - wyjaśnia Marcin Droba, specjalista IR w InnerValue. - To są gry o wartości poniżej 5 mln zł, a umowa ma charakter partnerski.

Jak dodaje Droba, nie jest to również pierwsza tego typu współpraca CDP.pl z Biedronką. W sieci dyskontów można było kupić np. film Iron Man 3 na DVD.

d3o4ixu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3o4ixu