Trwa ładowanie...
d2yoa3r

Problemy klientów Aliora z Windows

Część klientów banków Alior i Alior Sync od kilku dni miała trudności z dostępem do zarządzania swoimi pieniędzmi. Bankowcy zrzucają winę na Microsoft i zalecają klientom synchronizację Windowsa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Problemy klientów Aliora z Windows
(PAP)
d2yoa3r

"Informujemy, że problemy z dostępem do systemu bankowości internetowej, które od 11 marca br. występują u części Klientów, związane są z aktualizacją systemu Windows przygotowaną przez firmę Microsoft. Zainstalowanie powyższej aktualizacji przez użytkowników systemów Windows Vista, Windows 7, Windows 8 i Windows 8.1, spowodowało problemy z dostępem do serwisów bankowych, które zabezpieczone są przez certyfikaty firmy Entrust" - czytamy na oficjalnym profilu Alior Banku (Zobacz notowania spółki ») na Facebooku. Analogiczny komunikat zamieścił Alior Bank.

Bankowcy twierdzą, że Microsoft usunął już błędy z aktualizacji. Niekoniecznie oznacza to jednak, że dla wszystkich klientów problemy automatycznie znikną. W takiej sytuacji należy Alior i Alior Sync radzą zaktualizowanie systemu poprzez synchronizację Windows Update.

Czytaj także: Właściciel Pekao ogłosił wyniki. Duże straty »

d2yoa3r

Podziel się opinią

Share
d2yoa3r
d2yoa3r