Trwa ładowanie...
d46eaap
21-11-2016 18:05

Przegląd informacji ze spółek

Rafako rozpoczęło uzgodnienia z Tauronem Wytwarzanie - spółką zależną Taurona Polskiej Energii - w sprawie zwiększenia kwoty kontraktu na budowę bloku o mocy 910 MW w Jaworznie o 127 mln zł i wydłużenia terminu realizacji o 10 miesięcy, podało Rafako.

d46eaap

Rada nadzorcza CCC zwiększyła liczbę członków zarządu spółki do pięciu i powołała w jego skład Karola Półtoraka, Marcina Czyczerskiego i Marcina Pałażeja jako wiceprezesów, podała spółka. Jednocześnie rezygnację z funkcji wiceprezesa złożył Piotr Nowjalis.

CI Games dokonał przydziału 1,1 mln akcji serii G po cenie emisyjnej 22,7 zł, podała spółka. Łączne wpływy z emisji wyniosły 24,97 mln zł.

Zarząd Synthosa zdecydował o wypłacie zaliczki na poczet przewidywanej dywidendy za 2016 r. w kwocie łącznie 701,32 mln zł, tj. 0,53 zł brutto na akcję, podała spółka.

Synthos zdecydował o odwołaniu polityki dywidendowej przyjętej w marcu 2013 r., podała spółka. Wg tej polityki zarząd miał rekomendować wypłatę jak najwyższych dywidend, dopóki poziom zadłużenia spółki liczony wskaźnikiem dług netto/EBITDA będzie znajdował się w przedziale 1-2,5.

d46eaap

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police (ZCh Police) prowadzi działania weryfikacyjne w związku z inwestycją w złoża fosforytów w Senegalu, która do tej pory nie przyniosła zakładanych efektów, poinformował prezes Wojciech Wardacki.

Wzywający na akcje Netmedia nie zamierzają podwyższać ceny w wezwaniu, poinformował ISBnews Andrzej Wierzba - główny akcjonariusz spółki, wchodzący w skład porozumienia akcjonariuszy, które ogłosiło wezwanie.

Konsorcjum Budimeksu (lider) i Mostostalu Kraków na zlecenie Gaz-System wybuduje na terenie województwa dolnośląskiego gazociąg wysokiego ciśnienia relacji Czeszów-Kiełczów, poinformował Budimex. Wartość zlecenia to blisko 78,5 mln zł brutto, podano również.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) rozpoczęło wydobycie gazu ze złoża Rizq, co zwiększyło wydobycie przez spółkę gazu w Pakistanie do ponad 0,5 mln m3 na dobę. Rozpoczęto także wiercenie kolejnego otworu na złożu Rehman, poinformował prezes Piotr Woźniak.

d46eaap

Qumak pozyskał kontrakt na realizację Automated Weather Observation Systems (AWOS) w ośmiu obiektach wojskowych dla II Regionalnej Bazy Logistycznej o wartości 14 mln zł, poinformowała spółka.

Simple pracuje nad odbudową rentowności i chce znacząco wzmocnić udział rynku komercyjnego w przychodach, uniezależniając się od rynku publicznego, poinformował prezes prezes Rafał Wronowski.

Enea Operator zrealizowała 90% swojego tegorocznego planu inwestycyjnego na koniec października br., podała spółka. Łącznie na inwestycje w tym roku Enea Operator przeznaczy ponad 900 mln zł.

Inpro sprzedała 319 spośród 320 oferowanych mieszkań w ramach osiedla Wróbla Staw w Gdańsku Jasieniu, poinformowała spółka.

d46eaap

Prima Moda wyemituje 3 tys. dwuletnich obligacji zabezpieczonych serii A o łącznej wartości maksymalnej do 3 mln zł, podała spółka.

Groclin podpisał porozumienie z jednym z jego głównych klientów prowadzące do rozszerzenia zakresu współpracy w nadchodzących latach zarówno w zakresie produkcji poszyć, jak również usług inżynieryjnych. Łączna wartość umowy wynosi 170 mln zł.

Newag odnotował 0,46 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w III kw. 2016 r. wobec 2,21 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

d46eaap
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46eaap