Trwa ładowanie...
dhp8n9h

Przegląd informacji ze spółek

Unibep zawarł przedwstępną umowę nabycia od pięciu osób fizycznych 430 udziałów spółki pod firmą Budrex-Kobi z  Białymstoku, stanowiących 100% udziału w głosach na zgromadzeniu wspólników, za łączną cenę sprzedaży w wysokości do 8 mln zł, podał Unibep.

Share
dhp8n9h

PCC Rokita wyemituje 200 tys. niezabezpieczonych obligacji serii CA o łącznej wartości nominalnej 20 mln zł w ramach III programu emisji obligacji, podała spółka.

Akcjonariusze TVN zdecydowali o wypłacie dywidendy w kwocie 102,07 mln zł, czyli 0,30 zł na akcję, podała spółka.

Rada nadzorcza Cube.ITG powołała Pawła Witkiewicza na prezesa spółki. Zastąpi on Jacka Kujawę, który złożył rezygnację, podała firma.

dhp8n9h

Izo-Blok odnotował 4,35 mln zł jednostkowego zysku netto w IV kw. roku finansowego 2014/2015 wobec 1,68 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Akcjonariusze Benefit Systems zdecydowali o przeznaczeniu 22,99 mln zł z zysku za 2014 r. na dywidendę, co oznacza wypłatę 9 zł na akcję, wynika z uchwał walnego.

Ghelamco Invest przeprowadzi ofertę publiczną do 300 tys. obligacji serii PPC, emitowanych w ramach II programu publicznych emisji obligacji, podała spółka.

Dom Development wyemitował dziś 10 000 niezabezpieczonych obligacji na okaziciela serii DOMDE5120620 o łącznej wartości nominalnej 100 mln zł, podała spółka.

dhp8n9h

Zarządu GPW zawiesił obrót obligacjami serii B Gino Rossi na rynku Catalyst począwszy od wtorku, 16 czerwca, podała spółka.

Atal zadebiutuje na rynku głównym warszawskiej giełdy w poniedziałek, 15 czerwca. Będzie 473. spółką notowaną na tym rynku oraz 9. debiutem w 2015 r., podała GPW.
Atal sprzedał 171 mieszkań, a 153 zostały objęte rezerwacją w maju, podała spółka.

Erbud podpisał porozumienie z Politechniką Warszawską, które zakłada wykorzystanie potencjału naukowego i bazy badawczej uczelni, a także wieloletniego praktycznego doświadczenia spółki Erbud we współpracy naukowo-dydaktycznej, podała spółka.

InPost zamierza w najbliższych latach wykorzystać swoje wypracowane przewagi konkurencyjne m.in. do budowy pozycji największego operatora na rynku dostaw dla e-commerce, podała spółka. Jednym z celów strategicznych jest uzyskanie do końca 2017 r. udziału działalności kurierskiej pod logotypem InPost w polskim rynku na poziomie ok. 10%.

dhp8n9h

Giełda Papierów Wartościowych (GPW) ocenia, że rynek obligacji korporacyjnych w ramach Catalyst jest obszarem o potencjalnie dużej dynamice wzrostu, poinformował wiceprezes giełdy Grzegorz Zawada. W celu przyspieszenia wzrostu, GPW m.in. uprości architekturę Catalyst.

PCC Rokita przeprowadzi co najmniej 2 emisje obligacji w ramach III programu emisji obligacji o łącznej wartości 200 mln zł, wynika z prospektu emisyjnego.

Obligacje spółki Elzab o łącznej wartości nominalnej 25 mln zł zadebiutują w poniedziałek na rynku Catalyst, podała giełda.

Remedis wyemitował obligacje serii EY1 o wartości 1,3 mln zł z terminem wykupu 9 grudnia 2016 r., poinformowała spółka.

Zarząd Medicalgorithmics zmienił proponowany akcjonariuszom dzień dywidendy na 7 lipca z rekomendowanego wcześniej 30 czerwca, tj. dnia, na który zaplanowano zwyczajne walne zgromadzenie, podała spółka.

Akcje wydawcy "Rzeczpospolitej" i Parkietu" będzie można kupić na GPW 1 lipca br., zapowiada większościowy akcjonariusz Gremi Media Grzegorz Hajdarowicz.

dhp8n9h

Podziel się opinią

Share
dhp8n9h
dhp8n9h