Trwa ładowanie...
d3vofdr

Skrót wiadomości ze spółek giełdowych - piątek

- Portfel zamówień Sygnity na II półrocze 2016 roku wynosi 160 mln zł, a na 2017 rok i kolejne lata wynosi 256 mln zł - poinformowała spółka w raporcie.
Share
d3vofdr

- Centrum Usług Wspólnych zdecydowało o unieważniło czynność wyboru oferty InPostu jako najkorzystniejszej i zdecydowało dokonać ponownej oceny ofert w tym postępowaniu - poinformował InPost w komunikacie.

- Ministerstwo Finansów ocenia, że sytuacja sektora bankowego jest stabilna i widzi dobre perspektywy rozwoju - napisał resort w odpowiedzi na interpelację poselską.

- DM mBanku, w raporcie z 20 maja, podwyższył rekomendację dla Banku Handlowego do "akumuluj" z "trzymaj", ustalając 9-miesięczną cenę docelową dla akcji spółki na 80 zł.

d3vofdr

Notowana na rynku NewConnect spółka IAI planuje wypłatę 6 groszy dywidendy na akcję z zysku za 2015 rok - podała spółka w komunikacie.

- Wyniki cotygodniowego sondażu Indeksu Nastrojów Inwestorów pokazują, że odsetek inwestorów spodziewających się w ciągu sześciu miesięcy trendu wzrostowego na GPW wzrósł o 1,9 pkt. proc. do 41,1 proc. Odsetek respondentów oczekujących trendu spadkowego wzrósł również o 1,9 pkt. proc. i wyniósł 38,6 proc.

============================= * Więcej informacji o spółkach i rynku kapitałowym w serwisie ekonomicznym Polskiej Agencji Prasowej biznes.pap.pl. (PAP) =============================

d3vofdr

Podziel się opinią

Share
d3vofdr
d3vofdr