Trwa ładowanie...

Start nowego mBanku z kłopotami

Wdrożenie nowego mBanku nie przebiega bez problemów. Część klientów nie może w ogóle zalogować się do serwisu transakcyjnego.

Start nowego mBanku z kłopotamiŹródło: WP.PL
d1rfm6u

- Wyskakuje mi co chwila jakiś błąd związany z plikami .js,, a cała strona się wykrzacza - informuje WP internauta Michał.

Inni internauci mówią, że mieli problemy z certyfikatami bezpieczeństwa.

- Nie wiem, od czego to zależy - mówi Wirtualnej Polsce internautka Kasia. - Pod jedną przeglądarką mogę się zalogować, pod inną nie.

d1rfm6u

mBank na Facebooku instruuje, co zrobić, aby ich strona zadziałała : "W przypadku nieprawidłowo wyświetlającej się strony informacyjnej www.mbank.pl prosimy o wyczyszczenie pamięci Cache. Można to zrobić w ustawieniach przeglądarki lub poprzez skrót klawiaturowy CTRL+R. Przepraszamy za niedogodności".

Przedstawiciele mBanku poinformowali WP.PL, że ze względu na duże zainteresowanie i zwiększone obciążenie mogą wystąpić problemy z logowaniem do nowej wersji systemu. Również na starszych wersjach przeglądarek strona może nie działać w pełni dobrze.

d1rfm6u

Internauci logujący się rano do serwisu, próbowali aktualizować przeglądarki i wtyczki. Takie działania nie gwarantowały powodzenia przy próbie zalogowania do systemu. Prostym rozwiązaniem jest właśnie wyczyszczenie pamięci podręcznej. Sprawdziliśmy wystarczy w przeglądarce wcisnąć skrót klawiaturowy CTRL+R, by wszystko wróciło do normy.

Rzecznik mBanku, Krzysztof Olszewski zapewnia w rozmowie z WP.PL, że obie wersje serwisu; stara i nowa, działają poprawnie.

- Zainteresowanie nowym mBankiem jest duże. Ruch jest o 100 proc. wyższy niż zazwyczaj. Wszystkie serwery jednak wytrzymują i działają - mówi WP.PL kolejny przedstawiciel mBanku.

O nowym serwisie Wirtualna Polska pisała już w styczniu.

d1rfm6u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rfm6u