Trwa ładowanie...
d2k5z5n

Sygnity chce w kolejnych 2-3 latach zwiększać rocznie przychody o 7-8 proc.

24.05. Warszawa (PAP) - Sygnity ocenia, że w kolejnych 2-3 latach będzie zwiększało przychody o 7-8 procent rocznie i liczy na wzrost marż spółki - poinformowało Sygnity w...

Share
d2k5z5n

24.05. Warszawa (PAP) - Sygnity ocenia, że w kolejnych 2-3 latach będzie zwiększało przychody o 7-8 procent rocznie i liczy na wzrost marż spółki - poinformowało Sygnity w czwartkowym komunikacie.

"Wierzymy, że dzięki współpracy z globalnymi potentatami rynku IT i wzbogaconemu portfolio własnych produktów, Sygnity w kolejnych 2-3 latach będzie zwiększało przychody o 7-8 procent rocznie i będzie zbliżać się pod względem rentowności do typowych spółek IT działających w Europie, które rok do roku generują EBIDTA na poziomie 8 do 10 procent. Zmieniamy profil firmy z integratora na software house, dzięki czemu marże spółki będą rosnąć" - powiedział cytowany w komunikacie Norbert Biedrzycki, prezes spółki.

Sygnity ocenia, że jej przychody z tytułu dostosowania systemów biur maklerskich do platformy UTP wdrażanej przez GPW wyniosą blisko 10 mln zł.

d2k5z5n

Spółka podała, że DM NOBLE Securities SA zlecił jej dostosowanie głównego systemu maklerskiego do współpracy z nowym systemem transakcyjnym UTP (Universal Trading Platform) wdrażanym przez GPW.

"To już dwunaste biuro maklerskie, które zdecydowało się na współpracę z Sygnity przy implementacji nowych rozwiązań informatycznych zgodnych z wdrażaną przez GPW platformą" - napisano w komunikacie. (PAP)

seb/ jtt/

d2k5z5n

Podziel się opinią

Share
d2k5z5n
d2k5z5n